Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Fortissio – opinie użytkowników. Czy warto założyć konto na platformie brokerskiej?

Fortissio - opinie użytkowników. Czy warto założyć konto na platformie brokerskiej?
Fortissio to profesjonalny broker. Zaufało mu wielu inwestorów. Przeczytaj, dlaczego warto założyć konto na tej platformie.

Opinie na forach internetowych i w mediach społecznościowych nie pozostawiają wątpliwości. Fortissio to wysokiej jakości strona internetowa i aplikacja świadcząca usługi brokerskie. Użytkownicy cenią platformę za dostęp do zaawansowanych narzędzi finansowych, całodobową pomoc obsługi klienta i wiele rodzajów kont.

Jeśli nie masz doświadczenia w handlu, a chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej, sprawdź Fortissio. Jeśli uważasz, że nadszedł czas na skorzystanie z usług profesjonalnego brokera, przeczytaj o Fortissio. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy recenzję oferty usług brokerskich, opis narzędzi handlowych i wiele więcej.

Chcesz poznać działanie platformy Fortissio? Ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj dalej.

Platforma handlowa Fortissio

Platforma Fortissio jest określana przez użytkowników jako zaawansowana. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwą obsługę. Początkujący traderzy z łatwością poradzą sobie z wyszukaniem informacji czy odpowiedniego narzędzia. Zaawansowani inwestorzy z pewnością docenią ogromny wachlarz nowych możliwości handlowych.

Broker przygotował możliwość skorzystania z platformy PROfit, która udostępnia aktualności i narzędzia finansowe. Użytkownicy mogą zmieniać ustawienia zleceń i przeprowadzać najbardziej skomplikowane transakcje.

Twórcy platformy handlowej zapewniają, że jest ona bezpieczna i spełnia oczekiwania każdego użytkownika. Potwierdzają to opinie, które znaleźliśmy w internecie.

Zaawansowana platforma PROfit

Co powinieneś zrobić, aby skorzystać z pełnej wersji platformy PROfit? Musisz mieć stały dostęp do internetu oraz urządzenie mobilne lub komputer. Tylko tyle!

Platforma brokerska działa bezproblemowo na popularnych przeglądarkach. W przypadku pytań o stronę techniczną, warto skontaktować się bezpośrednio z Działem Wsparcia Klienta. Na pewno uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi i pomoc.

Dlaczego początkujący traderzy wybierają platformę Fortissio do swoich pierwszych transakcji? To proste. Broker dostosował swoją ofertę, interfejs i możliwości do mniej i bardziej doświadczonych inwestorów.

Twórcy platformy nie spoczywają na laurach. Stale rozwijają i udoskonalają funkcje, narzędzia oraz możliwości. Doceniają to użytkownicy z całego świata. Każdego dnia dołączają kolejni traderzy.

Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych cech oferty brokera:

  1. Platforma oferuje dostęp do profesjonalnej obsługi klienta, bezpośrednio z poziomu strony internetowej.
  1. W ofercie znajdziesz ponad 200 instrumentów finansowych. Fortissio stale poszerza tę pulę.
  1. Fortissio dba o Twoją edukację finansową i inwestycyjną. Udostępnia materiały edukacyjne, analizy ekspertów, wiadomości ze świata giełdy i finansów. Otrzymasz również powiadomienia o wszystkich ważnych zmianach. Dzięki temu nie przegapisz okazji do rozpoczęcia zyskownych transakcji.
  1. Aby skorzystać z możliwości oferowanych przez Fortissio, potrzebujesz jedynie internetu i urządzenia mobilnego lub komputera. Platforma jest przystosowana do wszystkich urządzeń i działa na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.
  1. Fortissio umożliwia inwestowanie z każdego miejsca na świecie, bez żadnych ograniczeń.
  1. Mobile PROfit pozwala na inwestowanie z każdego miejsca na świecie i ze wszystkich urządzeń mobilnych (telefon, tablet, komputer – system iOS lub Android).
 1. Traderzy mają swobodny dostęp do swoich transakcji i zleceń. Zrobią to jednym kliknięciem.

To tylko niektóre z zalet brokera Fortissio. Na platformie znajdziemy dużo więcej możliwości.

Rozpoczęcie handlu na platformie brokerskiej Fortissio

Jeśli chcesz dołączyć do grona użytkowników platformy brokerskiej Fortissio, powinieneś zarejestrować konto. Proces nie zajmie wiele czasu. Sprawdź, jak założyć konto krok po kroku:

  1. Wejdź na oficjalną stronę internetową platformy Fortissio.
  1. Kliknij przycisk “Utwórz konto”.
  1. Uzupełnij formularz. Wpisz wymagane dane osobowe, w tym imię, nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu.
  1. Zweryfikuj swoje konto. Prześlij dokument potwierdzający Twoją tożsamość. Może to być dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy.
  1. Po pomyślnej weryfikacji konta, możesz rozpocząć handel.
  1. Wpłać depozyt i zasil swoje konto.
 1. Jeśli chcesz przetestować działanie platformy, możesz skorzystać z funkcji konta w wersji demonstracyjnej. Dzięki opcji demo nie stracisz prawdziwych pieniędzy.

Narzędzia handlowe Fortissio

Przejdźmy do omówienia narzędzi handlowych oferowanych przez Fortissio. Bogata oferta przyciąga wielu użytkowników z całego świata. Sprawdźmy dlaczego!

  1. Użytkownicy otrzymują codzienne alerty i powiadomienia o istotnych wydarzeniach finansowych i ekonomicznych na świecie. Takie informacje są przesyłane drogą SMS. Dzięki nim, inwestorzy nie przegapią okazji do zyskownych transakcji.
  1. Broker udostępnia możliwość analizy zmienności, czyli informacje o okresach największej niestabilności na rynkach finansowych. Dzięki nim, dowiesz się o odpowiednich momentach na zamknięcie transakcji.
  1. Wyniki analizy technicznej obejmują wykresy, prognozy cen aktywów, poziomy wsparcia i oporu i wiele innych, istotnych informacji.
  1. Dzięki filtrom prawdopodobieństwa przeanalizujesz wzorce handlowe. Wybierzesz odpowiedni moment na rozpoczęcie transakcji.
  1. Skorzystasz z możliwości, jakie daje Ci Trading Insider. To narzędzie, pozwala Ci śledzić aktywność pozostałych traderów. Otrzymasz informacje o otwartych pozycjach inwestorów i wiele innych danych finansowych. Powinieneś jednak pamiętać, że Fortissio nie weryfikuje tych danych i nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności. To Ty decydujesz, czy i kiedy wykorzystasz udostępnione informacje.
  1. Otrzymasz codzienne raporty dotyczące sytuacji ekonomicznej w kraju i na świecie. Dopasujesz strategię handlową do aktualnych wydarzeń.
  1. Handlowcy otrzymają dane z analizy zmienności, która wskazuje okresy największej niestabilności na rynkach.
 1. Narzędzie Autochartist przeprowadza analizę techniczną. Znajdziesz tu wzory wykresów, prognozy cen oraz poziomy wsparcia i oporu.

Regulacje prawne i bezpieczeństwo na platformie

W przypadku stron internetowych, a już na pewno platform finansowych, najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Jeśli szukasz odpowiedniego brokera, zawsze sprawdzaj go pod kątem wprowadzonych zabezpieczeń, ale i zgodności z prawem.

Pamiętaj, że wiele platform działa na granicy prawa. Niektóre z nich są nielegalnie!

Platforma Fortissio jest w 100% bezpieczna i działa zgodnie z prawem. Zaufało jej wielu użytkowników z całego świata. To grono stale rośnie. Sprawdź, jakie standardy bezpieczeństwa są przestrzegane przez brokera.

Fortissio należy do grupy VIE FINANCE. Grupa działa zgodnie z prawem Unii Europejskiej i dyrektywą MiFID II. Świadczy usługi na terenie wielu europejskich państw. Co sprawia, że jest bezpieczna i legalna? Przestrzeganie zasad uczciwej konkurencji i przejrzystość finansowa.

Czy Fortissio ma siedzibę? Tak, firma ma aż dwie siedziby: w Grecji i w Niemczech. Podlega regulacjom ze strony wielu organów nadzoru, między innymi KNF, CONSOB, CNMV, BaFin, FI itd. Musi przestrzegać prawa i działać zgodnie z przepisami.

Broker gwarantuje, że użytkownicy będą mogli wypłacić swoje pieniądze w dowolnej chwili. Firma należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Jeśli nie wywiąże się z umowy zawartej z traderem, jej obowiązkiem jest wypłata odszkodowania z tego tytułu.

Platforma dba o ochronę danych osobowych i prywatność swoich użytkowników. Informacje o klientach nigdy nie trafią do osób trzecich.

Fortissio przestrzega najlepszych praktyk biznesowych. Fundusze użytkowników są księgowane na zabezpieczone konto. Środki nie mieszają się z finansami brokera. Dzięki temu masz pewność, że w razie problemów finansowych firmy, Twoje pieniądze będą nadal bezpieczne.

Płatności na platformie Fortissio

Po zarejestrowaniu konta i przejściu weryfikacji danych, możesz przejść do inwestowania. Aby to zrobić, powinieneś wpłacić minimalny depozyt w wysokości 200 EUR. Ta kwota jest wymagana przez większość brokerów.

Platforma Fortissio oferuje bezpieczne metody płatności, takie jak: tradycyjny przelew bankowy, karta debetowa, karta kredytowa oraz metody szybkiej płatności, Skrill, Neteller, ecoPayz itp.

Czas księgowania wpłaconych, ale i wypłaconych pieniędzy, zależy od wybranej metody. Termin może wynosić kilka minut, ale i 24 godziny.

Warto wiedzieć, że Fortissio oferuje opcję wpłaty za pomocą usługi Fast Bank Transfer. Dzięki temu inwestorzy doładują swoje konto na platformie, bezpośrednio z konta bankowego.

Jak wygląda proces wypłaty środków? Czy jest tak samo prosty i bezpieczny co wpłata? Oczywiście! Zaloguj się na konto użytkownika. Kliknij przycisk wypłaty pieniędzy. Wpisz kwotę, jaką chcesz wypłacić. Poczekaj na zaakceptowanie zlecenia przez Dział Wsparcia. Środki niedługo trafią na Twoje konto bankowe.

Co musisz wiedzieć przed wypłatą pieniędzy?

 • Pieniądze zostaną wypłacone tą samą metodą, której użyłeś do wpłaty depozytu;
 • W przypadku otwartych pozycji, wypłacona kwota może się różnić od tej w zleceniu wypłaty;
 • W przypadku pytań lub problemów technicznych, możesz skontaktować się z Działem Wsparcia. Profesjonalni doradcy udzielą niezbędnych i wyczerpujących odpowiedzi.

Podsumowanie

Fortissio - opinie użytkowników. Czy warto założyć konto na platformie brokerskiej?

Jeśli jesteś zaawansowanym inwestorem, lub dopiero zaczynasz przygodę z handlem, z pewnością wiesz, że na rynku jest wiele platform brokerskich. Wybór nie jest łatwy. Musisz zweryfikować poziom bezpieczeństwa, działanie zgodne z prawem, ofertę, narzędzia i wiele innych cech.

Przeczytałeś ten artykuł, więc już wiesz komu warto zaufać! Broker Fortissio spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, a jego bogata oferta przyprawia o zawrót głowy konkurencyjne platformy.

W naszej recenzji znalazłeś szczegóły oferty, opis narzędzi, metody płatności i opinie użytkowników. Możemy potwierdzić, że Fortissio jest najlepszym brokerem na rynku.

Opinie

Dodaj Opinię

Nowości

sprawdź jakie mamy dla Ciebie nowości!

Nasi eksperci polecają

Chwilówka Netcredit

Netcredit.pl

W świątecznej promocji chwilówka na 30 dni nawet na 1500 zł bez opłat!

Kredyt pozabankowy Provident

Provident.pl

Numer jeden w pożyczkach ratalnych - 15000 zł pozabankowo na niski procent.

Pożyczka BNP Paribas

BNPParibas.pl

Szybka pożyczka online dostępna w 15 minut - 10000 zł.

Pożyczka w Alior Bank

Pożyczka gotówkowa Alior Bank

Bank gwarantuje najniższą ratę pożyczki do 150,000 zł, minimum formalności.

Szybka pożyczka online na samochód

Kredyt samochodowy od Alior Bank

Pożyczka na 5% do 10 lat do 120 tyś zł z możliwością konsolidacji kredytów

Pożyczka w banku BPH

Kredyt Gotówkowy Bank BPH

Szybki kredyt - pożyczka na dowolny cel. 1,5 miliona zawodolonych klientów !

Szybki Kredyt Mini Ratka

Mini Ratka PKO Bank Polski – Szybki kredyt Gotówkowy

Szybka pożyczka od PKO Bank Polski do 120,000 zł, możliwość konsolidacji innych pożyczek

Karta Kredytowa Raiffeisen Polbank

Karta Kredytowa Raiffeisen Polbank Visa

Zwrot do nawet 360 zł za zakupy, 56 dni bez odsetek i 12 rat w karcie bez odsetek.

Karta Kredytowa Alior Sync

Karta Kredytowa Alior Sync

Darmowe wydanie karty, wysoki limit kredytowy, do aż 58 dni bez odesetek.

Karta Kredytowa Deutsche Bank

Karta Kredytowa Deutsche Bank

Bogaty pakiet ubezpieczeń, rabaty u wielu partnerów nawet do 50% i 54 dni bez odesetek na karcie.

Konto oszczędnościowe BGŻOptima

Konto Oszczędnościowe BGŻOptima

Atrakcyjne oprocentowanie nawet 3,6% , brak opłat i darmowe przelewy.

Konto osobiste mBank

Konto Bankowe mBank

Darmowe konto bankowe - darmowe przelewy i wypłaty w ponad 4800 bankomatach w Polsce.

Konto osobiste ING BANK ŚLĄSKI

Konto Bankowe ING Bank Śląski

Nowoczesne konto bez opłat za prowadzenie, darmowe bankomaty i karta zbliżeniowa.