Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lokaty Bankowe

Lokatą jest to zawarcie umowy z bankiem, na określony czas, w którym...

Lokatą jest to zawarcie umowy z bankiem, na określony czas, w którym bank zobowiązuje się do wypłacenia zgromadzonych przez klienta oszczędności wraz z doliczonymi w tym czasie odsetkami. Istnieje szeroki wybór lokat, pod względem waluty, oprocentowania, a także terminu przechowywania środków finansowych. Lokaty bankowe po ostatniej obniżce stóp procentowych w Polsce mają niskie oprocentowanie i są mniej opłacalne. Przejrzyj nasz ranking lokat bankowych zawierający wszystkie aktualnie dostępne oferty bankowe i zobacz, czy założenie którejś z lokat byłoby dla Ciebie wystarczająco zyskowne.

porównaj oferty

Opcje binarne

Opcje binarne – co to jest? Opcje binarne – czyli...

Opcje binarne – co to jest?

Opcje binarne – czyli binary opions, jak sama nazwa wskazuje, że są one udostępnione w parach. Tak naprawdę dla inwestora przestaje być cena wyjściowa interesujących go aktywów. Liczy się trafność jego założeń, czy cena instrumentu bazowego podskoczy do góry, czy spadnie.O tej formie inwestycji nie każdy jeszcze słyszał. W końcu sama Unia Europejska bardzo ostrożnie podchodziła do regulacji prawnych obstawiania cen aktywów. Ostatecznie jednak, społeczeństwo ma szeroki wybór brokerów, za których pośrednictwem mogą inwestować w opcje binarne.Inwestowanie w opcje binarne tylko z pozoru może przypominać rzut monetą. Obstawienie czy wypadnie orzeł lub reszka zależy wyłącznie od przypadku. A jak wiadomo ruch akcji, obligacji, walut oraz innych instrumentów na giełdzie, jest uzależniony od wielu czynników.

Inwestorzy mogą obstawiać na opcje binarne typu

 • One Touch – w tym typie ważne jest, czy indeks przekroczy zakładaną cenę, przed zamknięciem zlecenia.
 • Lauder – w tym typie inwestor obstawia konkretny poziom, za który powinna wykroczyć cena indeksu
 • Target – cena indeksu powinna znaleźć się w wyznaczonym przedziale cenowym
 • Hi Lo – ten typ odnosi się nie tylko do odległości między ceną a wartością maksymalną i minimalną podczas trwania zlecenia, ale również do tego, jakie wartości były odnotowywane w poprzednim dniu.
 • Tunnel – wskazuje, czy indeks znajdzie się pomiędzy wartościami wskazanymi przez inwestora.

Opcje binarne – możliwości

Inwestycja w opcje binarne, jest kierowana do wszystkich osób, które nie boją się ryzyka, a jednocześnie czują się dobrze na ruchach giełdowych, a także często mają nosa do kierunku zmian aktywów. Na pewno wyróżniają się one przede wszystkim dostępnością, jak i również płynnością.Do głównych zalet zalicza się przede wszystkim:

 • szeroki wybór aktywów – dostęp do akcji, obligacji, surowców, towarów, walut itd.
 • niższe koszty inwestycyjne – inwestor ponosi zdecydowanie niższe koszty, niż w przypadku tradycyjnej gry na giełdzie.
 • możliwość osiągnięcia wyższych zysków – zazwyczaj zyski wynoszą do 70%. A jeśli bardziej się zaryzykuje i trafi się na sprzyjające warunki, zarobki mogą być jeszcze wyższe.
 • dostęp do produktów 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu
 • możliwość inwestowania za pośrednictwem Internetu
 • mniejsze ryzyko inwestycyjne – w porównaniu do innych rynków inwestycyjnych, opcje binarne niosą ze sobą nieduże ryzyko. Ponieważ nie mają tak wielu czynników, od których zależałaby ostateczna cena.

Opcje binarne – na co uważać?

Decydując się na inwestowanie w opcje binarne, warto dokładnie przejść szkolenie. Jednak brokerzy udostępniający tę formę zarobku, bez problemu udostępniają samouczki lub wersje demo, do zapoznania się z systemem inwestycji.Oczywiście należy dowiedzieć się, jak wygląda cennik brokera opcji binarnych, z którego chcemy skorzystać. A także, czy w ofercie nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Jak wybrać najlepszego brokera na Opcje binarne?

Jeżeli nie wiesz, który broker na Opcje binarne jest najlepszy, możesz wspomóc się naszymi rankingami. Na pewno jednak powinny interesować Cię takie aspekty jak:

 • jakość platformy – czy platforma działa bez zarzutu, jest intuicyjna i funkcjonalna? Czy nie następują przerwy w serwisie?
 • dostępność produktów – jakie i ile produktów inwestycyjnych posiada w ofercie poszczególny broker?
 • koszty inwestycyjne – jak wygląda szczegółowy cennik brokera na Opcje binarne? Za jakie czynności, czy funkcje przyjdzie nam zapłacić, a także jakie to będą stawki?
 • możliwości wyboru typów opcji binarnych – jakie możliwości obstawiania cen udostępnia nam broker?
 • wersja demo – czy zanim zaczniemy inwestować, możemy skorzystać z darmowej wersji testowej?
 • bonusy dla nowych i najlepszych klientów – czy i jakie bonusy są udzielane nowym użytkownikom? Czy można liczyć na atrakcyjne promocje za lojalność?
 • wypłacalność – jak wygląda procedura wypłaty pieniędzy, jak długo należy czekać na realną gotówkę na swoim rachunku bankowym?
 • obsługa klienta – czy możemy liczyć na fachową oraz rzetelną obsługę? Czy Punkt Obsługi Klienta znajduje się w pobliżu naszego miejsca zamieszkania?
 • platforma edukacyjna – czy broker udostępnia kursy, szkolenia jak i również podpowiada, kiedy uczestnik ma jakiekolwiek wątpliwości?

porównaj oferty

Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne są formą lokowania oszczędności...

Fundusze inwestycyjne są formą lokowania oszczędności w celu kupowania określonych jednostek, tak aby takie transakcje przyniosły jak skuteczne lub jak najwyższe zyski. Fundusze inwestycyjne w przeciwieństwie do lokat, gwarantują czasem wysoki i szybki zysk, ale jednocześnie mają w swój charakter wpisane często spore ryzyko.

Wymienia się między innymi fundusze inwestycyjne otwarte, zamknięte, specjalistycznie otwarte, specjalistycznie zamknięte oraz mieszane.

Każda osoba fizyczna, jak i również podmioty, nie mające osobowości prawnej, mogą wziąć udział w funduszu inwestycyjnym. Inwestorzy z reguły oddają swoje oszczędności do zarządzania pośrednikom, nad którymi kontrolę sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.

Klient może korzystać z danych zawartych w historii każdego Funduszu. Dzięki temu jest w stanie ocenić z jakim ryzykiem inwestycyjnym ma do czynienia. Czasami jest to fundusz z małym ryzykiem, a czasami z dużym. Te pierwsze wyróżniają się stabilnym, bardzo powolnym wzrostem, natomiast te drugie cechują się bardziej burzliwą historią spadków i wzrostów cen. Klient może w dowolnym momencie wchodzić i zamykać swoje inwestycje. Wybierz najlepszy fundusz inwestycyjny dzięki rankingowi online.

porównaj oferty

Obligacje

Obligacją nazwany jest każdy papier wartościowy, w jakim emitent jest...

Obligacją nazwany jest każdy papier wartościowy, w jakim emitent jest dłużnikiem obligatariusza i tym samym jest zobowiązany do spełnienia wobec niego określonego świadczenia.

porównaj oferty

Produkty strukturyzowane

Produkty strukturyzowane są kolejnymi instrumentami...

Produkty strukturyzowane są kolejnymi instrumentami inwestycyjnymi, pozwalające na deponowaniu swoich środków na instrumentach finansowych podzielonych względem ryzyka inwestycyjnego. W przypadku inwestowania w produkty strukturyzowane, inwestor może ustalić poziom ochrony swojego kapitału.

Cena produktów strukturyzowanych nie jest stała, i uzależnia się ją między innymi od cen surowców, kursów walut, produktów rolnych, kursów akcji, bądź też indeksów giełdowych.

Dzięki bankom, każda osoba fizyczna ma dostęp do produktów strukturyzowanych. Chociaż może je również nabywać w domach maklerskich. Produkty strukturyzowane są naznaczone już dużo większym ryzykiem inwestycyjnym, niż oddanie depozytu w postaci lokaty bankowej. Klient zanim zdecyduje się na taką formę powinien nieco zorientować się na czym to dokładnie polega, w jaki sposób może zminimalizować swoje ryzyko, jak i również ocenić, w jakie instrumenty dokładnie opłaca się inwestować.

Aby zacząć lokować oszczędności w produkty strukturyzowane, często wystarczy mieć wolne 50-200 złotych. Chociaż znajdą się i takie produkty, które wymagają pierwszej wpłaty o wartości minimum kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wybierz z najnowszego rankingu najlepszy produkt strukturyzowany.

porównaj oferty

Domy Maklerskie

Domy Maklerskie – co to jest? Dom Maklerski jest...

Domy Maklerskie – co to jest?

Dom Maklerski jest instytucją finansową, która funkcjonuje po otrzymaniu zezwolenia ze strony Komisji Nadzoru Finansowego. W zakres czynności placówki, wchodzą wszelkie działalności maklerskie polegające udostępnianiu swoim klientom wyspecjalizowanych platform do obrotu pieniędzy na rynkach walutowych, akcjach, obligacjach, oraz innych instrumentach bazowych.Klient może założyć konto w Domu Maklerskim z poziomu Internetu, lub przy bezpośredniej wizycie w Punkcie Obsługi Klienta. Do założenia rachunku potrzebne są wyłącznie podstawowe dane osobowe, jak i również skan dowodu tożsamości. Po podpisaniu umowy, automatycznie uruchamiany jest konto, z którego klient może dokonywać inwestycji.Dom Maklerski nie tylko w swojej platformie udostępnia możliwość inwestowania na różnorodnych instrumentach, ale również stwarza warunki edukacyjne dla początkujących inwestorów, a także aktualizuje bieżące wykresy oraz raporty z notowań giełdowych.

Domy Maklerskie – możliwości

Korzystając z usług Domu Maklerskiego otrzymujemy wsparcie techniczne oraz merytoryczne podczas inwestowania w rozmaite aktywa. Dzięki obszernej ofercie, bez problemu można inwestować w zagraniczne instrumenty bez problemu z Polski.Oferta Domów Maklerskich kierowana jest do każdej osoby, bez względu na jej zaplecze finansowe. Tym bardziej, że większość Domów Maklerskich jednocześnie udostępnia możliwości zaciągnięcia atrakcyjnych kredytów dla inwestorów.

Domy Maklerskie – na co uważać?

Decydując się na założenie rachunku w Domu Maklerskim warto zwrócić uwagę szczególnie na opłaty, z jakimi wiąże się korzystanie z usług platformy inwestycyjnej. Do takich opłat zaliczają się przede wszystkim:

 • koszty za prowadzenie rachunku maklerskiego
 • prowizje od transakcji
 • opłaty manipulacyjne, między innymi za przelew pieniędzy z konta maklerskiego na rachunek bankowy
 • koszty przechowywania papierów wartościowych
 • opłaty za transakcję odwrotną, czyli daytrading

Jak wybrać najlepszy Dom Maklerski?

Przy wyborze najlepszego Domu Maklerskiego, powinniśmy sugerować się co najmniej kilkoma czynnikami. Najlepsze z nich według opinii klientów, jak i również specjalistów, zostały zawarte w naszym rankingu. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, powinniśmy się przyjrzeć aspektom mającym wpływ na dalszą współpracę:

 • system transakcyjny – czy platforma jest bezawaryjna, rozbudowana w sposób intuicyjny, a także czy jest funkcjonalna?
 • wersja demo – czy potencjalni klienci mogą skorzystać z darmowej wersji demo, zanim zaczną inwestować za prawdziwe pieniądze? Taka forma traktowana jest również jako samouczek.
 • panel edukacyjny – czy Dom Maklerski umożliwia klientom dostęp do wiedzy na temat inwestowania w aktywa? Jakość kursów i szkoleń, a także czy są one bezpłatne.
 • obsługa klienta – czy klient może liczyć na profesjonalną i szybką pomoc, wsparcie techniczne, jak i również bezpośredni kontakt?
 • aktualizacja notowań, wykresów oraz raportów – czy Dom Maklerski dba o swoich klientów, udostępniając im wszelkie informacje na temat aktualnych notowań, w postaci przystępnych tabel oraz wykresów?
 • wysokość opłat za rachunek oraz prowizji – jak prezentuje się cennik usług konkretnego Domu Maklerskiego, w jakich przestrzeniach mamy liczyć się z wyższymi opłatami, a w których będziemy traktowani łagodniej?
 • reakcja na zlecenia – czy Dom Maklerski szybko reaguje na nasze zlecenia, czy zdarzają się sytuacje, kiedy musimy czekać?
 • dostęp do aktywów – jakie dokładnie aktywa, czyli instrumenty bazowe znajdują się w ofercie Domu Maklerskiego?
 • ranking najlepszych ofert – Czy Dom Maklerski zawsze podsyła każdego dnia, zestawienie najlepszych aktywów? Czy za taką opcję trzeba wnieść dodatkową opłatę, lub wykupić droższy abonament?
 • bonusy i promocje – Czy Dom Maklerski przygotował specjalne bonusy oraz promocje dla nowych klientów?

porównaj oferty

Bankowość prywatna

Bankowość Prywatna – na czym polega? Bankowość...

Bankowość Prywatna – na czym polega?

Bankowość Prywatna, po angielsku Private Banking, jest zestawem bardzo precyzyjnie dopracowanych oraz indywidualnie dopasowanych usług finansowych do najzamożniejszych klientów. Głównym celem jest ochrona, jak i również pomnażanie aktywów finansowych osób korzystających z usług bankowości prywatnej.Aby móc korzystać z oferty, jaką kieruje Private Banking, trzeba spełnić określone warunki, które w pierwszej kolejności są ustalane w danym kraju, a następnie zostają szczegółowo określone w każdej placówce. Najczęściej klienci muszą wykazywać się bardzo wysokimi dochodami miesięcznymi (ok. 10 000 zł miesięcznie) lub sumą aktywów znajdujących się na koncie (w Polsce od ok. 200-500 tys. zł)Bardzo często Bankowość Prywatna wychodzi poza kwestie finansowe, umożliwiając swoim klientom inwestowanie ich środków finansowych na przykład w metale szlachetne, nieruchomości, a nawet dzieła sztuki.W naszym rankingu ujęte zostały wszystkie najlepsze placówki oferujące Bankowość Prywatną na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym uwzględnieniu warunków, jakie należy spełnić, by móc skorzystać z konkretnej oferty.

Bankowość Prywatna – możliwości

Bankowość Prywatna w swoim zakresie zawiera przede wszystkim dostęp do:

 • personalnego doradcy – każdy klient posiada swojego osobistego doradcę, który na bieżąco analizuje jego portfel, jednocześnie w odpowiednich momentach proponując korzystne dla niego produkty bądź transakcje.
 • bankowości mobilnej – tym samym dostęp do szeregu produktów oraz transakcji dostępnych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
 • bankowości internetowej – tym samym dostęp do swojego rachunku, innych produktów oraz transakcji, dostępnych przez Internet.
 • darmowych usług, które są niedostępne dla klientów detalicznych - oferta możliwości jest zdecydowanie szersza, niż z punktu widzenia zwykłego klienta detalicznego.
 • produktów inwestycyjnych – w tym między innymi do funduszy hedgingowych, produktów strukturyzowanych, akcji, czy też papierów wartościowych.
 • produktów umożliwiających strategiczną inwestycję na giełdzie – jak i również dokładnych analiz i bilansów.
 • rachunków – kont, rachunków oszczędnościowych.
 • kredytów – kredytów hipotecznych, wszelkiego rodzaju pożyczek itp.
 • produktów nie związanych z bankowością – umożliwiających inwestowanie w dzieła sztuki, nieruchomości, metalami, jak i również do polis ubezpieczeniowych.

Bankowość Prywatna – na co uważać?

Decydując się na konto na poziomie Bankowości Prywatnej, dobrze jest sprawdzić, czy wiążą się z tym jakiekolwiek opłaty. Niektóre banki każą płacić sobie za prowadzenie elitarnego konta bankowego nawet 500 złotych miesięcznie. Ponadto w cenniku mogą znaleźć się również inne opłaty, które wynikną podczas korzystania z rachunku.Jak wybrać najlepszą placówkę oferującą Bankowość Prywatną?Wybierając dla siebie Bank, w którym zamierzamy otworzyć niszowy rachunek dla Bankowości Prywatnej, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę między innymi na:

 • koszty otworzenia rachunku – z reguły rachunek otwierany jest za darmo. Czasami niektóre placówki jednak żądają symbolicznej opłaty w związku z założeniem nowego konta.
 • koszty prowadzenia rachunku – jeśli już występują, to naliczane są w skali miesiąca. Jednocześnie właściciel rachunku może uniknąć takich opłat, jeżeli spełni określone warunki, np. jego miesięczny wpływ na konto przekroczy 10 tys. złotych.
 • dodatkowe opłaty – z jakimi dodatkowymi opłatami możemy mieć do czynienia? Czy wypłaty z bankomatów są darmowe, jakie koszta poniesiemy za zakładanie innych rachunków, przelewanie pieniędzy czy też produkty inwestycyjne.
 • atrakcyjność oferty – dostępność do szerokiej oferty produktów, jakie możliwości otwierają się dla klienta korzystającego z Bankowości Prywatnej w danej placówce?
 • indywidualny doradca – czy placówka dedykuje każdemu klientowi osobistego doradcę? Jest to bardzo ważne, ponieważ specjalista, który zna swojego klienta „od podszewki”, znając jego przyzwyczajenia, wydatki, dochody, podejście do pieniędzy etc., będzie wiedział jakie produkty okażą się nie tylko pomocne, ale przede wszystkim potrzebne.
 • dodatkowe usługi – warto sprawdzić, czy placówka oferuje coś więcej, niż tylko produkty bankowe. Warto mieć dostęp do wielu instrumentów w jednym miejscu. Do takich dodatkowych możliwości zaliczają się ubezpieczenia, inwestycje w dzieła sztuki, wina, nieruchomości itd., jak i również usługi concierge.

porównaj oferty

Brokerzy Forex

Forex – co to jest? Forex, czyli Foreign...

Forex – co to jest?

Forex, czyli Foreign Exchange, jest rynkiem handlującym walutę, który działa na skalę całego świata. Każda osoba z poziomu swojego miejsca zamieszkania ma możliwość zakupu, sprzedaży lub wymiany walut.Do handlu walutami, wystarczy posiadać urządzenie podłączone do Internetu. Świat się zaczyna kręcić już od niedzieli od godziny 23:00 do piątku godziny 22:00. Dlatego rynek walutowy cechuje się wyjątkową płynnością, która przyczynia się nie tylko do wielu możliwości, ale również poczucia bezpieczeństwa, iż rynek na pewno nie jest w żaden sposób manipulowany.Oczywiście jak w przypadku innych instrumentów bazowych, inwestor musi liczyć się z ryzykiem utraty swoich oszczędności. Jednak jest to również wyjątkowa okazja do tego, by skorzystać z zabezpieczeń, jakie dają platformy. Jednym z takich zabezpieczeń jest margin call, która automatycznie zostaje uruchomiona, jeśli tylko inwestor poniesie konkretne straty. W ten sposób nie ma możliwości dojścia do debetu.

Brokerzy Forex – możliwości

Rynek handlu walutami daje bardzo wiele możliwości zarówno początkującym inwestorom, jak i również specjalistom od pomnażania swoich oszczędności. Wśród zalet inwestowania na rynku Forex wymienić można między innymi:

 • możliwość handlowania 24 godziny na dobę – jak już wcześniej wspomniano, rynek walutowy dostępny jest prawie przez cały tydzień, oprócz weekendów.
 • niewielkie koszty inwestycyjne – firmy brokerskie, które udostępniają platformy do zarabiania na walutach, rzadko kiedy pobierają z tego tytułu ukryte opłaty bądź prowizje. Najczęściej ich wynagrodzenie opiera się na różnicy ceny między zakupem, a sprzedażą.
 • możliwość skorzystania z dźwigni finansowej – zwiększenie dźwigni finansowej, oczywiście wiąże się z większym ryzykiem inwestycyjnym, ale również prowadzi do potencjalnie wyższych zysków, niż przy dźwigni finansowej na zachowawczym poziomie.
 • dostęp do wielu instrumentów bazowych - oczywiście platformy brokerskie opierające się na rynku Forex, udostępniają swoim klientom w pierwszej kolejności mnóstwo par walutowych. Jednak często oferta jest poszerzona także o zupełnie inne instrumenty finansowe.
 • możliwość zarabiania na Forexie, tak by nie musieć pracować – wielu osobom, zaczynającym na rynku Forex niemalże od zera, udało się wyszkolić do tego stopnia, że mogli zrezygnować ze swojej pracy, jednocześnie utrzymując się wyłącznie z zysków wygenerowanych na handlu walutami.
 • - wszędzie można zdobyć potrzebną wiedzę – nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby zdobyć potrzebną wiedzę. Ogromne pokłady kursów, szkoleń z powodzeniem można znaleźć w sieci.

Brokerzy Forex – na co uważać?

Tak jak w przypadku innych inwestycji, również tutaj należy liczyć się z ryzykiem oznaczającym starty. Jednak z drugiej strony, skoki cen walut nie są tak agresywne, jak na przykład w przypadku akcji oraz obligacji. Warto również dowiedzieć się, jakie koszty wiążą się z korzystaniem z platformy brokerskiej.

Jak wybrać najlepszego brokera dla Forex?

Brokerzy Forex z każdym miesiącem coraz bardziej doskonalą swoje platformy, jak i również poszerzają oferty udostępniane klientom. Jeżeli akurat zastanawiasz się nad wyborem najlepszego brokera, możesz skorzystać z naszego rankingu, opracowane wyłącznie na rzetelnie zebranych danych oraz opiniach na temat każdej instytucji. Warto zwrócić uwagę, czy dany broker oferuje:

 • dużą liczbę instrumentów bazowych?
 • wersję demo?
 • bonusy i promocje?
 • dźwignię finansową i na jakim poziomie?
 • kursy i szkolenia dla nowych klientów?
 • niskie opłaty związane z transakcjami?

porównaj oferty

Doradztwo Finansowe

Doradztwo Finansowe – na czym polega? O Doradztwie...

Doradztwo Finansowe – na czym polega?

O Doradztwie Finansowym, coraz częściej mówimy, nie tylko w przypadku zaciągania poważnego kredytu mieszkaniowego lub hipotecznego, ale również kiedy właściciele oszczędności, chcą podjąć słuszne kroki w kierunku trafnych inwestycji.Doradztwo Finansowe prowadzone jest przez duże firmy, zwykle spółki pośredniczące w sprzedaży produktów finansowych, lub odnogi spółek bankowych. W swojej ofercie powinni posiadać nie tylko oferty kredytów, ale również lokat, rachunków oszczędnościowych, funduszy inwestycyjnych oraz wielu innych produktów pozwalających na obrót finansami. Wybierając najlepszego dla siebie Doradcę Finansowego, polecamy nasze rzetelnie przygotowanie rankingi. Zawód ten nadal nie posiada żadnych regulacji prawnych, zatem doradztwem może zająć się dosłownie każdy. Aby uniknąć natrafienia na firmę, która nie podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków, w naszym rankingu znajdują się sprawdzone i rekomendowane grupy Doradców Finansowych.

Doradztwo Finansowe – możliwości

Wiele osób zanim ostatecznie zdecyduje się na skorzystanie z usług oferowanych przez Doradztwo Finansowe, stawia na szali korzyści, jakie może z tego tytułu zyskać. A niewątpliwie do nich zaliczyć można:

 • oszczędność czasu – nie musimy chodzić od banku do banku, siedzieć w kolejkach, w celu odbycia rozmowy z każdym konsultantem osobno
 • sprawdzenie wielu ofert jednocześnie – Doradca Finansowy przedstawia nam ofertę wszystkich, lub najlepszych placówek znajdujących się w Polsce
 • trafienie na aktualne promocje – nie każdy ma czas i umiejętności, by na bieżąco śledzić wszystkie promocje, a także wczytywać się w ich regulaminy. Korzystając z usług Doradcy Finansowego, wszystko otrzymujemy na tacy.
 • dopasowanie produktu finansowego do indywidualnych potrzeb – profesjonalny Doradca Finansowy sprawdza jakie są możliwości finansowe klienta, a także jakie stawia oczekiwania. Według tego profilu dopasowuje najlepszy produkt finansowy.
 • dokładną analizę finansową domowego budżetu – szczegółowe pytania, ankiety, a także sprawdzenie wydatków jak i dochodów dotyczących domowych budżetu, pozwoli spojrzeć na finanse z obiektywnej perspektywy.
 • oferta kierowana jest do każdej osoby – na Doradztwo Finansowe może pozwolić sobie każda osoba, niezależnie od stanu finansów w portfelu bądź na koncie bankowym.
 • uzyskać lepsze warunki – Doradca Finansowy, śledząc wszystkie zmiany w bankowości, znając się na tej tematyce, będzie wiedział w jaki sposób „ugryź” temat, by wyszedł on jak najkorzystniej pod względem finansowym.
 • zyskać poczucie bezpieczeństwa podczas wypełniania zawiłych formularzy – nie każdy musi znać się na finansach, i nie każdy formularz lub wniosek może wydawać się prosty. Doradca Finansowy pomoże w bezbłędnym wypełnieniu wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • dowiedzieć się jak poprawić swoje prywatne finanse – klient ma szansę na podjęcie trafnej decyzji, co do dalszych inwestycji, oszczędzania, bądź wzięcia korzystnego kredytu, lub poprawienia swojej zdolności kredytowej.
 • bezpłatne konsultacje – konsultacje, są zawsze bezpłatne. Nie jest to już żadną tajemnicą, że Doradcy Finansowi zarabiają na prowizjach.

Doradztwo Finansowe – na co uważać?

Klienci natrafiający na Doradcę Finansowego, który nie wykazuje się profesjonalizmem i odpowiednim przygotowaniem, mogą być zawiedzeni jakością usług. Przede wszystkim Doradca Finansowy, który nie jest niezależny, może dbać o interesy jednego banku, a także swój zarobek, w związku z tym nie będzie proponował korzystnej oferty dla klienta, ale wyłącznie dla siebie. Z powodzeniem jednak możesz tego uniknąć, jeśli skorzystasz z naszego rankingu, w którym przedstawione zostały wyłącznie rzetelne oraz kierujące się bardzo dużym doświadczeniem firmy od Doradztwa Finansowego.

Jak wybrać najlepszego Doradcę Finansowego?

Nasz ranking przedstawia najlepsze firmy zajmujące się Doradztwem Finansowym. Aby wybrać specjalistę, któremu powierzymy wiedzę o naszych finansach, warto jeszcze sprawdzić go w kilku kwestiach:

 • czy jest niezależnym Doradcą Finansowym? – to ma kluczowy wpływ na to, jaka oferta zostanie nam ostatecznie przedstawiona. Niezależny Doradca Finansowy przygotuje dla nas najkorzystniejszą ofertę, natomiast Doradca reprezentujący ofertę konkretnej placówki, ukryje przed nami lepsze rozwiązania.
 • jak długo znajduje się na rynku, jakie ma doświadczenie oraz wiedzę? – warto dowiedzieć się tych rzeczy, jak i również tego, jakie jest nastawienie Doradcy względem rozwijania swoich klasyfikacji.
 • jakie ma podejście do klienta? – czy Doradca Finansowy nie tylko jest komunikatywny, ale również czy potrafi słuchać.
 • jak dużą posiada ofertę produktów finansowych? – ile kredytów, ile lokat oraz innych produktów finansowych, jak i również z ilu placówek. Im większy wybór, tym lepiej.
 • czy rzeczowo odpowiada na stawiane pytania? – można zrobić prosty test, zadając kilka pytań, na jakie znamy odpowiedź. W ten sposób wyczujemy, czy specjalista rzeczywiście zna się na rzeczy.
 • czy Doradca Finansowy otwarcie mówi o minusach składanej oferty? – uczciwy specjalista nie tylko będzie zachwalał konkretne produkty, ale również wskaże jego słabsze strony lub ryzyko, jakie ze sobą niesie.
 • czy jest dyspozycyjny? – Doradcy Finansowi często mówią, iż odpowiedzą na każdą wiadomość lub można do nich dzwonić. Warto sprawdzić ich w tym kierunku, by wyeliminować ryzyko braku kontaktu w razie jakichkolwiek kłopotów.

Uwaga, podpisywanie umowy!!!

Zanim ostatecznie zdecydujemy się na podpisanie jakiejkolwiek umowy, należy dokładnie zapoznać się z jej treścią.

porównaj oferty

Informacje

Kalkulatory

  Nowości

  sprawdź jakie mamy dla Ciebie nowości!

  Nasi eksperci polecają