Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bank SMART opinie

(2 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Bank SMART

Bank SMART powstał z ramienia FM Banku PBP S.A.. Głównym założeniem banku jest postawienie na niską cenę wszystkich produktów. Wciela on w życie model biznesowy, który nie wymaga tak dużego nakładu finansowego, dzięki czemu klienci nie muszą płacić wysokich prowizji. Jest to również konsekwencją braku oddziałów banku w Polsce. Natomiast klienci zainteresowani produktami, z powodzeniem mogą dokonać wszelkich transakcji za pośrednictwem Internetu.

Bank Smart może się poszczycić między innymi Brązowym Godłem w kategorii QI Services, zdobytą statuetką w kategorii „Finanse” w Innowatorze „Wprost”. W 2015 roku Bank Smart został laureatem w trakcie IV Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń w kategorii „Najciekawsza innowacja dla banku”. Tutaj bank został doceniony za wprowadzenie w życie dyskontu finansowego urodzonego na smartfony.

Najpopularniejszym produktem Banku SMART jest dyskont finansowy urodzony na smartfony. Dzięki tej aplikacji Polacy niezależnie od miejsca przebywania, na terenie całej Europy, mogą swobodnie korzystać bankowości mobilnej. Klienci nie ponoszą żadnych opłat za konto w Euro. Dlatego rozwiązanie jest niezwykle wygodne, szczególnie dla osób pracujących poza granicami Polski.

Dane Teleadresowe Bank SMART

Adres banku:
BIZ Bank
ul. Solec 38
00-394 Warszawa

Infolinia Bank SMART:
801 800 188
(22) 438 41 41

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://banksmart.pl

Komentarze klientów o Bank SMART

Anita
2015-10-08 15:44
Ocenił(a) na:
5,0
Ja jestem na tak. korzystam i daję rade, więc inni tez dadzą sobie radę z bankiem smart w telefonie.
Aleks
2015-09-24 00:33
Ocenił(a) na:
4,0
Mają bardzo fajne konto osobiste w połączeniu z rachunkiem oszczędnościowym. Prosta obsługa przez Internet. Naprawdę podoba mi się intuicyjność tej bankowości. Zawsze można do nich się udać, żeby powyjaśniać wszelkie wątpliwości.

Produkty Bank SMART

Opis oferty

Opinie o banku Bank SMART