Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

BGŻ BNP Paribas opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o BGŻ BNP Paribas

W 2000 roku doszło do powstania francuskiego banku BNP Paribas. Był to tak naprawdę wynik fuzji banku Paribas, a także Banque Nationale de Paris. BNP Paribas posiada w Polsce takie podmioty jak BGŻ BNP Paribas S.A., Sygma Bank, BNP Paribas SA oddział w Polsce, PNB Paribas Leaing Solutions, BGŻ BNP Paribas Factoring SP. z o.o., Arial Services Lease Polska Sp. z o.o., Tuż Cardif Polska SA, BNP Paribas Securities Services S.K.A. Oddział w Polsce, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BGŻ BNP Pariba S.A, a także BNP Paribas Real Estate.

Bank Paribabas w Polsce na początku funkcjonował pod nazwą Fortis. Do pierwszej zmiany nazwy oraz logo, doszło w 2009 roku. Jednak w 2015 roku doszło do fuzji Grupy BNP Paribas, a także Banku BGŻ. W wyniku połączenia powstał Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Zmiany w strukturze banku przyczyniły się także do wprowadzenia zupełnie nowych produktów do swojej oferty. Wśród nich wymienić można na przykład Oszczędzający Kredyt Gotówkowy. Klienci korzystający z tego kredytu, a także spłacający go w terminie mogą liczyć na zwrot 20 procent odsetek, nawet w wysokości 760 złotych rocznie.

Ponadto nowi klienci mogą skorzystać na koncie aktywna pensja. Dzięki niemu, ich wpływy na koncie będą oprocentowane 4% w skali roku, przez najbliższe 12 miesięcy. Natomiast osoby decydujące się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej mogą zdecydować się na Pakiet Biznes Lider Ekstra.

Dane Teleadresowe BGŻ BNP Paribas

Adres banku BGŻ BNP Paribas:
BGŻ BNP Paribas
ul. Kasprzaka 10/16,
01-211 Warszawa
Infolinie banku BGŻ BNP Paribas:
801 321 123
+48 22 566 99 99

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://bgzbnpparibas.pl

Komentarze klientów o BGŻ BNP Paribas

Ala
2015-09-24 01:18
Ocenił(a) na:
5,0
Ostatnio zakładałam moje pierwsze konto. Wybrałem ofertę tego banku o nazwie "Kontoaktywator". Konto jest darmowe. Nie trzeba tak jak w innych bankach mieć obrotów, wystarczy dochód 1000 zł miesięcznie.

Produkty BGŻ BNP Paribas

Opis oferty

Opinie o banku BGŻ BNP Paribas