Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Deutsche Bank opinie

(2 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Deutsche Bank

Aby znaleźć korzenie Deutsche Banku, trzeba byłoby wybrać się do Niemiec. Ponieważ to właśnie tam, prawie 150 lat temu swoją działalność rozpoczął Deutsche Bank AG. Natomiast w Polsce Deutsche Bank Polska S.A funkcjonuje od 1995 roku. Deutsche Bank otrzymywał kilkakrotnie najwyższe wyróżnienie w rankingu Awards for Excelence, który był opracowany przez magazyn Euromoney. Warto wspomnieć także o rankingu miesięcznika Bank, w którym DB uzyskał miano Najlepszego Banku Hipotecznego.

Nie bez znaczenia jest także opinia konsumentów. Według Internautów, znalazł się on na najwyższych miejscach w rankingu najlepszych banków.

Deutsche Bank przede wszystkim proponuje swoim klientom, nisko oprocentowane kredyty gotówkowe. Według oferty, odsetki mają utrzymywać się na poziomie 4,99 procent. Ponadto klienci mogą otrzymać także na bardzo atrakcyjnych warunkach kredyt na mieszkanie lub kartę kredytową. Nie bez znaczenia są także produkty inwestycyjne. Bank proponuje zarządzanie oszczędnościami na Giełdzie Papierów Wartościowych, za prowizję wynoszącą 0,19 procent.

Dane Teleadresowe Deutsche Bank

Adres banku Deutsche Bank:
Deutsche Bank Polska S.A.
al. Armii Ludowej 26 (Budynek FOCUS)
00-609 Warszawa
Infolinie Deutsche Banku:
Sprzedaż:
801 118 118
+48 (12) 625 81 18
Aktualni klienci:
801 18 18 18
+48 (12) 625 80 00
+48 500 919 000

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://deutschebank.pl

Komentarze klientów o Deutsche Bank

Sliman
2015-09-24 00:22
Ocenił(a) na:
5,0
Trochę się obawiałem, że ze względu na bardzo młodą obsługę spotkam się z improwizacją, a nie rzetelnymi pracownikami. I tu byłem w bardzo dużym błędzie. Ponieważ pracownicy są przez bank doskonale przeszkoleni. Odpowiadają na każde pytanie, doradzą i niczego nie wciskają na siłę. Jedynie sugerują jakie są jeszcze dodatkowe możliwe rozwiązania.
Patryk
2015-08-22 11:33
Ocenił(a) na:
5,0
Mimo, że nie zawsze można natrafić na miłą obsługę, ale to chyba niestety jest domena większości instytucji, że pracują w nich różni ludzie, oceniam same usługi banku. A te określam jako bardzo dobre. Dogodne warunki dla klienta, szybkie realizowanie transakcji finansowych, szybkie wpłaty na konto, jeden z tańszych i solidniejszych banków dostępnych w Polsce.

Produkty Deutsche Bank

Opis oferty

Opinie o banku Deutsche Bank