Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Eurobank opinie

(2 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Eurobank

Eurobank pojawił się w 2003 roku. Na początku zajmował się głównie kredytami gotówkowymi. Następnie jednak przeszedł całą masę różnych innowacji. W ten sposób w ostatnich latach zdecydowanie umocnił swoją pozycję na rynku bankowym. Stał się silnym konkurentem dla innych placówek.

W latach 2004-2007 weszło w życie wiele zmian. Między innymi wprowadzono wpłatomaty z opcją zakładania lokat. Ponadto klienci oczekujący na kredyty bankowe nie musieli czekać na nie dłużej niż 15 minut.

Eurobank zdobył wiele nagród oraz wyróżnień. Do nich zaliczyć możemy chociażby zdobycie II miejsca w konkursie Gazety Bankowej na najlepszy Mały i Średni Bank Komercyjny. Ponadto, został on nagrodzony Orłem Rzeczpospolitej, w kategorii usług finansowych. Konkurs był organizowany przez Rzeczpospolitą. Nie można ominąć także faktu, że Eurobank otrzymał nagrodę główną za najszybciej rozwijający się bank w rankingu „50 największych Banków w Polsce 2006”. Nagroda była przyznana przez Miesięcznik Bank.

W tej chwili najbardziej promowanym produktem finansowym jest Wypożyczka. Klienci mogą pożyczyć określoną sumę na rok. Wtedy zostaną obciążeni jedynie naliczonymi kosztami. Nie muszą oni martwić się już odsetkami. Dlatego ta pożyczka gotówkowa jest naprawdę bardzo tania.

Nowi klienci zaś mogą skorzystać na 3-miesięcznej lokacie z oprocentowaniem 4 procent w skali roku. Eurobank także zachęca stałych klientów do promowania banku. Można wziąć udział w akcji „Promujesz-Zyskujesz”, na której za polecanie konkretnych produktów można zarobić nawet do 500 złotych prowizji.

Dane Teleadresowe Eurobank

Adres banku Eurobank:
Euro Bank S.A.
ul. św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław
Infolinia Eurobanku:
19 000

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://eurobank.pl

Komentarze klientów o Eurobank

Robert
2015-09-12 11:22
Ocenił(a) na:
5,0
Brałem w tym banku kredyt gotówkowy. Bardzo dobre warunki, jak dla mnie wszystko na tip top.
Karol
2015-08-22 15:51
Ocenił(a) na:
5,0
Panuje tutaj przyjazna atmosfera. Pracownikom banku można naprawdę ufać, a samej instytucji powierzyć własne pieniądze. Raczej nie ma większych problemów z pożyczaniem pieniędzy na dwojony cel.

Produkty Eurobank

Opis oferty

Opinie o Eurobank