Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Link4 opinie

(10 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Link4

Ubezpieczenia typu direct (za pośrednictwem telefonu bądź Internetu), po raz pierwszy w Polsce zostały wprowadzone właśnie przez Link4 w styczniu 2003 roku. Dzięki temu różne ubezpieczenia, nie tylko komunikacyjne, ale również ubezpieczenia podróży bądź nieruchomości, znajdują się w zasięgu ręki każdego Polaka.

Dane Teleadresowe Link4

Adres siedziby:
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Infolinie Link4:
Na komórkę: 605 444 444
Telefon stacjonarny: 0 801 444 444
Dla klientów Link4: 22 444 44 44
Pomoc Assistance 24h.
Rejestracja szkody od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:30 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00.

Dostęp internetowy
Strona instytucji:
http://www.link4.pl

Komentarze klientów o Link4

Łucja
2015-12-18 19:31
Ocenił(a) na:
5,0
Link4 przedstawia ciekawą ofertę zarówno do kierowców o większym, jak i również o mniejszym doświadczeniu. A zakres ubezpieczenia, jest naprawdę bardzo szeroki i satysfakcjonujący.
Dominik
2015-12-18 09:12
Ocenił(a) na:
4,0
Super oferta. Mogłem na niej zaoszczędzić naprawdę około 300-400 złotych. A wiadomo, że dla przeciętnego kierowcy, jest to już duża suma, za którą można zalać co najmniej do pełna.
Malwina
2015-12-15 17:22
Ocenił(a) na:
4,0
Miałam okazję zakupić OC w LINK4. Bardzo szybko załatwia się tego typu umowy. Podoba mi się również bardzo czytelne przedstawienie OWU do polisy. Dzięki temu chociaż pozbywamy się wszystkich niejasności, a co za tym idzie także nieprzyjemnych sytuacji podczas naliczania odszkodowania.
Jagoda
2015-12-12 09:13
Ocenił(a) na:
5,0
Na pomoc na szczęście nie trzeba czekać za długo. Oferują bardzo ciekawy system odszkodowania w postaci bezgotówkowej naprawy w warsztacie. I jestem pewna, że zrobią to porządnie, a nie tylko po to, by samochód po pewnym czasie znowu się szybko popsuł.
Marian
2015-12-10 12:31
Ocenił(a) na:
4,0
Niska cena jak na ofertę takich ubezpieczeń. Dlatego właściwie nie ma co zwlekać za bardzo z podjęciem decyzji. A teraz chyba można nawet zakupić ubezpieczenie komunikacyjne za punkty zebrane na koncie payback.
Halina
2015-12-09 19:21
Ocenił(a) na:
4,0
Rzetelna firma. Zdarzały się takie sytuacje, że mogłam do nich dzwonić o każdej porze dnia i nocy. A jednocześnie otrzymywałam profesjonalną pomoc.
Pablo
2015-12-06 14:51
Ocenił(a) na:
3,0
Ja znalazłem w tej firmie zarówno plusy, jak i minusy. Do plusów zalicza się oczywiście możliwość negocjacji stawki, jak i również zakupienie ciekawych pakietów ubezpieczeń. Niestety minusem jest to, że podczas przedłużania umowy zwykle o tym fajce informują po upływie terminu.
Emilia
2015-12-05 12:11
Ocenił(a) na:
4,0
Również mam same pozytywne wrażenia, jeśli chodzi o naprawę samochodu po stłuczce. Dobrze, że miałam wykupiony pakiet OC/AC, zresztą po bardzo atrakcyjnej cenie. Nie dopatrzyłam się żadnych wad tego ubezpieczyciela.
Władysław
2015-12-04 14:09
Ocenił(a) na:
4,0
Bardzo szybka interwencja po zgłoszeniu szkody. Właściwie czekałem na odpowiedź dosłownie kilka dni. Po stłuczce zaproponowano mi bezgotówkową naprawdę auta w warsztacie. Mimo obaw, samochód po tej naprawie rzeczywiście działa bez zarzutu.
Lucyna
2015-12-02 13:22
Ocenił(a) na:
5,0
Doskonały i bardzo szybki kontakt z przedstawicielami. Miałam stłuczkę na drodze do Warszawy, a mimo to, iż byłam bardzo daleko od domu, laweta przyjechała niemalże błyskawicznie. Dlatego, nie mam żadnych wątpliwości, że jest to jednak najlepsza firma, z jaką miałam do tej pory do czynienia.

Produkty Link4

Opis oferty

Link 4 OC AC – Ubezpieczenia komunikacyjne

W skład ubezpieczenia wchodzi w pierwszej kolejności korzystny pakiet OC i AC, który można poszerzyć o dodatkowe warianty. Link4 wyróżnia się przede wszystkim bardzo dużą elastycznością w przygotowaniu ofert, spełniających indywidualne potrzeby klientów. Dzięki temu bez najmniejszego problemu każdy klient ma uczucie spełnienia i zadowolenia. Wystarczy już wymienić, że Autocasco dostępne jest w Wariancie Rekomendowanym bądź Elastycznym. Jeśli klient wykupi ubezpieczenie OC, to jednocześnie zyskuje program pomocy. Właściciele różnych pojazdów, zarówno samochodów, zabytkowych aut, jak i również motocykli, mogą wykupić odpowiednie ubezpieczenie.

Dodatkowe ubezpieczenia

 • Ubezpieczenie Szyb – ubezpieczenie obejmuje pokrycie kosztów parkingu, na którym samochód zatrzyma się do 48 godzin, jeśli naprawa w autoryzowanym warsztacie nie jest w chwili obecnej możliwa. W skład polisy wchodzi także naprawa bądź wymiana szyby w warsztacie, który został wskazany przez Link4. Zniżka nie ulegnie redukcji.
 • NNW – ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, obejmuje przede wszystkim koszty leczenia, rehabilitacji, pogrzebu. Ponadto wypłaca odszkodowanie w przypadku całkowitej niezdolności do pracy.
 • Tutaj warto wymienić trzy dodatkowe warianty, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb.
 • Wariant Kluczyki Plus – ubezpieczyciel pomaga klientowi w przypadku utraty tablic rejestracyjnych, dowodu rejestracyjnego, lub kluczyków. A wszystko to, za niewielką dodatkową opłatą do polisy NNW.
 • Wariant Auto Assistance – dzięki tej usłudze klient może liczyć na holowanie pojazdu do 100 kilometrów, szybka naprawę na miejscu zdarzenia, ale też pomoc w przypadku kradzieży bądź wandalizmu. Pomoc drogowa polega między innymi na dostarczaniu paliwa, uruchamianiu pojazdu, wymianie koła. A gdy samochód w wyniku różnych zdarzeń, nie nadaje się do kompletnego użytku, Ubezpieczyciel gwarantuje jego sprawne złomowanie. Gdy dalsza podróż jest niemożliwa, ze względu na bardziej skomplikowaną naprawę samochodu lub jego kradzież, można prosić o dostarczenie samochodu zastępczego, którym klient poruszać się będzie w ramach polisy do 7 dni. Oprócz tego istnieje możliwość przenocowania w hotelu, bądź przetransportowanie kierowcy i pasażerów albo do miejsca zamieszkania, albo do celu podróży. Jednak w tych sytuacjach musi pozostać spełniony warunek, a mianowicie do zdarzenia musi dojść ponad 20 kilometrów od miejsca zamieszkania. Osoby ubezpieczone mogą liczyć na opiekę nad zwierzętami, jeśli dojdzie do hospitalizacji kierowcy.
 • Wariant Auto Assistance Plus – Tutaj można mówić o otrzymaniu wszystkich usług wchodzących w zakres ubezpieczenia Auto Assistance. Dodatkowymi świadczeniami jest holowanie samochodu do 300 kilometrów, otrzymanie samochodu zastępczego maksymalnie do 14 dni, jeśli doszło do kradzieży auta prywatnego. Pomoc drogowa oferuje wlanie właściwego paliwa, lub gdy wcześniejsze zamarznie, ponadto pracownicy wymienią uszkodzone albo przepalone żarówki. Osoba ubezpieczona znajdująca się ponad 20 kilometrów od miejsca zamieszkania, może liczyć na wsparcie kierowcy zastępczego. Ważna jest tutaj także opieka medyczna, oraz ze strony doświadczonych psychologów. W czasie hospitalizacji trwającej ponad 5 dni, osoba ubezpieczona może liczyć na bezpłatny transport.

Usuwanie szkód

Im szybsze będzie zgłoszenie zaistniałej szkody, tym lepiej dla osoby ubezpieczającej się. Mianowicie w przypadku szkody, w której ubezpieczony ma możliwość zadzwonienia na infolinię, powinien on zrobić to od razu, jednocześnie podając wszystkie wymagane dane. Natomiast jeśli nie ma takiej możliwości, powinien zgłosić szkodę w ciągu 24 godzin od momentu zdarzenia, na przykład kolizji. Do wypełnienia potrzebnej dokumentacji, potrzebne są oględziny wykonane przez rzeczoznawcę. W tej sytuacji do specjalisty należy zgłosić się w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia szkody. Po sporządzeniu kosztorysu przez rzeczoznawcę, Link4 wysuwa w stronę kierowcy propozycję wypłaty odszkodowania, bądź wykonania naprawy samochodu we wskazanym punkcie.

Dzięki bardzo szybkiej i sprawnej obsłudze wszystkich klientów, Towarzystwo Link4 zyskało tytuł „Firma Przyjazna Klientowi”, który został przyznany w 2012 roku. Ponadto Firma wyróżnia się certyfikatami ISO 9001:2001.

Zalety polisy

 • Klient sam ustala wkład własny do kwoty maksymalnej 2000 złotych
 • Wybór dodatkowych ubezpieczeń
 • Polisa AC Standard, obejmuje ochronę szyb, a także ochronę pojazdu w przypadku kradzieży
 • Klient sam wybiera, z którego warsztatu naprawczego chce korzystać, jeśli wykupił on pakiet Elastyczne AC
 • Możliwość zapłacenia za plisę w 2 ratach
 • Gratisowe ubezpieczenie Program Pomocy, które dostępne jest przy wykupieniu polisy OC
 • Dostępna opcja naprawy samochodu w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, bez zastosowania amortyzacji

Wady polisy

 • Opłata za franszyzę integralną w wysokości 500 złotych
 • Suma Franszyz redukcyjnych
 • Wkład własny do 2000 złotych, jeśli kierowca ma mniej niż 25 lat

Podsumowanie

Polisa komunikacyjna oferowana przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Link4, Dedykowana jest dla wszystkich wymagających kierowców, którzy oczekują szerokich możliwości, a także elastycznego komponowania świadczeń. Pakiet ubezpieczeń okazuje się najkorzystniejszy dla kierowców powyżej 25 roku życia.