Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Millennium Bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Millennium Bank

Bank Millennium jest grupą polskiego banku, która obecnie zatrudnia ponad 6 tysięcy pracowników. Do spółek Grupy Banku Millennium zaliczają się Millennium Leasing z bogatą ofertą leasingową ruchomości i nieruchomości, Millennium Dom Maklerski, a także Millennium TFI z ofertą usług inwestycyjnych.

Historia banku rozpoczęła się w przełomowym momencie dla Polski. Ponieważ jego powstanie datuje się na 1989 rok. Na początku był znany pod nazwą Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA. Rok później jego akcje zostały wypuszczone na giełdę papierów wartościowych, przez co zmienił status na bank prywatny.

W 1993 roku doszło również do bardo ważnego wydarzenia. Mianowicie wydano po raz pierwszy polską kartę do transakcji bezgotówkowych POLCARD CLASSIC. Natomiast w 1997 dochodzi do połączenia Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG SA z Bankiem Gdańskim SA. W wyniku fuzji powstał BIG Bank Gdański SA.

Sieć usług detalicznych pod nazwą Millennium zaczęła funkcjonować w 1999 roku. Wtedy to otworzono 100 pierwszych oddziałów na terenie Polski.

Millenium Bank zdążył otrzymać tytuł Marki Wysokiej Reputacji w badaniu Premium Bank 2007. Miesięcznik Polish Market i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk plasują Bank Millennium na pierwszym miejscu. W 2010 roku nagrodzono kartę kredytową Millennium Visa Impresję nagrodą Publi-News Trophees for Innovative Card. Newsweek również zdążył nagrodzić bank, który zdobył 2 miejsce w rankingu Bank Przyjazny – Klient Detaliczny.

Obecnie najbardziej promowane jest konto 360 stopni, które pozwala na otrzymanie zwrotu w wysokości nawet 36 złotych. Jednocześnie klienci mogą wypróbować najnowszej aplikacji mobilnej, dzięki której będą mieli swobodny dostęp do konta. Innym produktem, na który Bank Millennium kładzie szczególny nacisk jest konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3 procent w skali roku. A dodatkowo bank zachęca osoby młode do wzięcia kredytu na mieszkanie w programie Mieszkanie dla Młodych. Tym samym gwarantując prowizję w wysokości 0 złotych i niską marżę.

Dane Teleadresowe Millennium Bank

Adres siedziby:
Bank Millennium SA
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Dostęp internetowy

Strona instytucji:
http://bankmillennium.pl

Infolinia Banku Millennium:
801 331 331
+48 (22) 598 40 40 (również z zagranicy)

Komentarze klientów o Millennium Bank

Arnika
2015-09-24 01:00
Ocenił(a) na:
4,0
Mają dość duże limity, jeśli chodzi o przydzielanie kredytów, a także kart kredytowych. Z jednej strony uchroniło mnie to niejednokrotnie przed wydawaniem pieniędzy na głupstwa, oczywiście przy zapożyczaniu się. Ale z drugiej, kiedy naprawdę potrzebowałabym pieniędzy, to wiem, że miałabym z tym spory problem.

Produkty Millennium Bank

Opis oferty

Opinie o banku Millennium Bank