Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Raiffeisen Polbank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Raiffeisen Polbank

Pierwsza oferta Raiffeisen Banku w Polsce dotyczyła przede wszystkim klientów korporacyjnych. Na nasz rynek bank wszedł w 1991 roku. Na początku 2000 roku, jednak oferta zostaje poszerzana również o rynek detaliczny. Możliwość obsługi konta przez telefon komórkowy w 2002 roku był sporym przełomem. Tak samo jak pięć lat później zdecydowano się na dostęp do kont firmowych za pośrednictwem systemu na stronie internetowej banku.

W 2012 roku doszło do prawnej fuzji Polbanku EFG z Raiffeisen Bankiem Polski. W taki sposób rok później mamy do czynienia z nową marką – Raiffeisen Polbank.

Bank zyskał wiele nagród oraz wyróżnień. Do nich zaliczają się między innymi Złote Godło Laur Klienta, za najlepsze usługi faktoringowe, zdobycie Godła promocyjnego w XIV oraz XV educji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Nie można zapominać o prawdziwym wyróżnieniu i zdobyciu 3 pierwszych miejsc dla kart kredytowych. Wyróżnienie zostało przyznane przez Money.pl.

Raffeisen Polbank oferuje w tej chwili swoim klientom rachunek oszczędnościowy z dodatkowym oprocentowaniem, Lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,85% na okres 3 miesięcy, a także R-Lokatę z oprocentowaniem. Ponadto można także zdecydować się na kredyt gotówkowy Kredyt na Miarę. Bardzo popularnym środkiem płatniczym jest karta kredytowa Wizair, z możliwością zakupu tańszych biletów lotniczych.

Dane Teleadresowe Raiffeisen Polbank

Adres banku Raiffeisen Polbank:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
ul. Piękna 20
00-549 Warszawa
Infolinie Raiffeisen Polbank:
22 549 99 99
801 180 801

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://raiffeisenpolbank.com

Komentarze klientów o Raiffeisen Polbank

Produkty Raiffeisen Polbank

Opis oferty

Opinie o Raiffeisen Polbank