Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Saxo Bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Saxo Bank

Saxo Bank został stworzony z myślą o klientach, chcących mądrze zainwestować swoje oszczędności. Jest to zatem bank inwestycyjny, który pozwala na obrót gotówki przez Internet, jak i również możliwość inwestowania na rynkach międzynarodowych wykraczających poza Polskie granice. W samym 2014 roku Saxo Bank zdobył sporo nagród oraz wyróżnień. Zdobył chociażby nagrodę za bycie najlepszą mobilną platformą inwestycyjną, jak i również za bycie Najlepszym Dostawcą Autorskich Rozwiązań. Obecnie funkcjonuje 39 głównych oddziałów stacjonujących na całym świecie. Klient na początku drogi inwestycyjnej może skorzystać z rachunku demo, który jest otwierany na okres 20 dni i nie ponosi się z tego tytułu żadnych kosztów.

Dane Teleadresowe Saxo Bank

Adres banku Saxo Bank:
Saxo Bank Polska
Nowy Świat 7/15
00-469 Warszawa
Infolinie Saxo Bank:
+ 48 (22) 275 5570

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://pl.saxobank.com

Komentarze klientów o Saxo Bank

Dobraimila
2015-08-25 13:09
Ocenił(a) na:
5,0
Jest to bank, w którym można przede wszystkim inwestować swoje pieniądze. Jednak pomimo zachęcających wielu reklam, polecam by się dokładnie zapoznawać ze szczegółami wszystkich ofert, które zaczną nas interesować.

Produkty Saxo Bank

Opis oferty

Opinie o Saxo Bank