Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SGB Bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o SGB Bank

SGB Bank S.A. to nic innego jak Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A., który we wrześniu 2011 roku zmienił nazwę na obecną. Wtedy również doszło do fuzji Mazowieckiego Banku Regionalnego S.A. W wyniku tego połączenia powstało aż ponad 200 banków spółdzielczych, które funkcjonowały w ponad 1800 oddziałach.
W ofercie znajdują się standardowe produkty finansowe, ale oprócz tego można liczyć także na atrakcyjne dofinansowania do kredytów preferencyjnych. SGB Bank S.A. oferuje także krajowe oraz międzynarodowe karty płatnicze. Oprócz tego klienci mogą korzystać z obsługi dewizowej, jak i również emisji obligacji komunalnych.

Dane Teleadresowe SGB Bank

Adres banku SGB Bank:
SGB-Bank Spółka Akcyjna
ul. Szarych Szeregów 23a
60-462 Poznań
Infolinie SGB Bank:
Krajowa:
800 888 888
Zagraniczna / Krajowa:
61 647 28 46

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://sgb.pl

Komentarze klientów o SGB Bank

Marek
2015-08-25 15:08
Ocenił(a) na:
5,0
Gdyby konto było w stu procentach bezpłatne, po prostu byłoby już idealnie. Ale wiadomo, wszędzie muszą być jakieś prztyczki, które sprawiają, że nic nie jest idealne. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego banku.

Produkty SGB Bank

Opis oferty

Opinie o SGB Bank