Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SK bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o SK bank

Inicjatorem SK Banku był ksiądz Jan Golędzinowski, który w Wołominie w 1920 roku, zaproponował założenie kasy spółdzielczej. Jednak do prawnego zaksięgowania doszło dopiero w 1926 roku. Wtedy po raz pierwszy powstała Kasa Rzemieślnicza. Lata II Wojny Światowej, a także lata powojenne dla działalności banku były niezwykle trudne. Dopiero w 1973 udało się przekształcić Kasę Rzemieślniczą w Bank Spółdzielczy w Wołominie. Do kolejnej zmiany nazwy marki doszło w 2010 roku, kiedy placówka zaczęła się nazywać SK Bank. Oferta obejmuje przede wszystkim produkty bankowe. A do nich zaliczają się kredyty, rachunki oszczędnościowe, rachunki walutowe, konta osobiste, lokaty jak i również operacje dewizowe.

Dane Teleadresowe SK bank

Adres banku SK bank:
Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa
ul. Wąska 18
05-200 Wołomin
Infolinie SK bank:
801 170 070
22 763 87 91 92

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://skbank.pl

Komentarze klientów o SK bank

Patryk
2015-08-25 18:12
Ocenił(a) na:
5,0
Bank z najlepszymi lokatami w Polsce! Oferta banku jest bezkonkurencyjna i nijak mają się propozycje konkurencji w szczególności na lokatach i opłatach za konto. Lokaty niższe nawet o 50% i płatne konta a tutaj mamy za darmo z możliwością dobrego oszczędzania.

Produkty SK bank

Opis oferty

Opinie o banku SK bank