Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Toyota Bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Toyota Bank

Toyota bank został powołany do funkcjonowania dokładnie w 2000 roku. Natomiast 2 lata później poszerzył swoje usługi o leasing samochodów, w dodatkowej spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o.. Klienci korzystający z usług banku mają okazję przede wszystkim skorzystać z produktów oszczędnościowych, takich jak lokaty, czy też rachunki oszczędnościowe. Oprócz tego, że są obsługiwani klienci indywidualni, to na produkty bankowe mogą również liczyć przedstawiciele firm, jak i również osoby wykonywające wolny zawód. Warto śledzić aktualne promocje i bonusy, ponieważ można skorzystać na bardzo niskim oprocentowaniu na kredytuje, bądź atrakcyjnej lokacie.

Dane Teleadresowe Toyota Bank

Adres banku Toyota Bank:
Toyota Bank Polska S.A.
ul.Postępu 18 b
02-676 Warszawa
Infolinie Toyota Bank:
Krajowa:
801 900 701
Zagraniczna:
+48 (22) 488 55 05

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://toyotabank.pl

Komentarze klientów o Toyota Bank

Igi
2015-08-25 12:09
Ocenił(a) na:
5,0
Sam bank nie jest jakoś super znany. Ale naprawdę warto zainteresować się oferowanymi przez niego produktami, szczególnie lokatami. Posiadają często korzystne oprocentowanie, na których można wiele zyskać.

Produkty Toyota Bank

Opis oferty

Opinie o banku Toyota Bank