Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Volkswagen Bank opinie

(1 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Volkswagen Bank

Bankowość pośrednia oferowana przez Volkswagen Bank direct kierowana jest do klientów już od 2001 roku. Wśród produktów bankowych znajdują się między innymi karty płatnicze, lokaty terminowe, rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe, a także rachunki oszczędnościowe. Poza tym w placówce klienci mogą skorzystać także z atrakcyjnych kredytów gotówkowych. Szczególnie dzięki kredytom samochodowym, jest możliwość dokonania lepszej transakcji zakupu aut marki Volkswagen, Skoda, Seat, Audi, a także Porsche. W Grupie Volkswagen znajdują się także Volkswagen Leasing GmbH, a także Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy.

Dane Teleadresowe Volkswagen Bank

Adres banku Volkswagen Bank:
Volkswagen Bank Polska SA
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Infolinie Volkswagen Bank:
Krajowa:
800 103 301
Zagraniczna:
+48 (22) 528 96 28

Dostęp przez internet

Witryna banku:
http://vwbank.pl

Komentarze klientów o Volkswagen Bank

Karol
2015-08-25 19:10
Ocenił(a) na:
5,0
Bank naprawdę gody uwagi. Jeśli ktoś chce się wyłamać spośród komercyjnych banków, które często niestety nabijają ludzi w butelkę różnymi ukrytymi opłatami, to akurat skorzystanie z usług Volkswagen Banku będzie strzałem w dziesiątkę.

Produkty Volkswagen Bank

Opis oferty

Opinie o Volkswagen Bank