Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Warta Travel opinie

(9 opini)
Dodaj Opinię

Informacje o Warta Travel

Ubezpieczyciel Warta

Prawie stuletnia tradycja i doświadczenie to najważniejsze cechy polskiego ubezpieczyciela Warta. Poznańskie Towarzystwo w ostatnich latach cieszy się popularnością wśród zagranicznych akcjonariuszy. W produktach Warty wymienić można ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżnicze oraz na życie.

Dane Teleadresowe Warta Travel

Adres siedziby:
WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

Infolinia Warty:
801 308 308
+48 502 308 308

 

Dostęp internetowy
Strona instytucji:
http://warta.pl

Warta Travel Średnia ocena 4.50/59 komentarzy klientów

Komentarze klientów o Warta Travel

Wanda
2015-12-18 18:22
Ocenił(a) na:
5,0
Warta jest naprawdę warta wszystkich pieniędzy. Jeszcze mi się nie zdarzyło, bym musiałam się upominać o swoje odszkodowanie. A mam u nich co najmniej kilka ubezpieczeń.
Kora
2015-12-14 13:43
Ocenił(a) na:
2,0
Ich oferta nie jest jakiś naciąganiem. Ale rzeczywiście wszystko to co znajduje się w umowach, jest później realizowane jeśli rzeczywiście zajdzie taka potrzeba.
Iga
2015-12-11 11:22
Ocenił(a) na:
4,0
Kiedyś ta firma nie wiem czemu kojarzyła mi się ze snobizmem. Czyli płaceniem dużych pieniędzy za markę. Dziś jednak jestem już zupełnie innego zdania. Oni naprawdę wiedzą jak dbać o swojego klienta. W innym towarzystwie kontakt ograniczał się wyłącznie do podpisania umowy. Tutaj proponowane są wygodne rozwiązania godne uwagi.
Ziemowit
2015-12-09 16:31
Ocenił(a) na:
4,0
Jestem kierowcą już od ponad 25 lat. Od dziesięciu wiernie ubezpieczam się w Warcie. Niestety inne firmy nie zdawały egzaminu. Tutaj chociaż mam pewność, że pieniądze, które lokuję, w razie potrzeby zwrócą się i to z ładną nawiązką.
Wojtek
2015-12-06 19:27
Ocenił(a) na:
5,0
Bardzo lubię dalekie podróże, ale również i czuć się podczas takich wojaży bezpiecznie. Dlatego wybrałem ofertę polis turystycznych w Warcie. To jest firma, której mogłem zaufać, niezależnie czy jestem w Europie czy na innym kontynencie.
Irek
2015-12-06 16:31
Ocenił(a) na:
5,0
Ubezpieczam się w tej firmie już od kilku lat. Jednak zawsze kiedy trzeba było wypłacić odszkodowanie, to agenci bardzo szybko przyjmowali mój wniosek. Nigdy z ich strony nie czułem czegoś takiego jak odwlekanie sprawy.
Józek
2015-12-04 12:16
Ocenił(a) na:
5,0
Z podróżami bywa tak, że podczas nich może wydarzyć się dosłownie wszystko. Opieka lekarska, powrót do kraju, czy zwrot kosztów za bilet z powodu odwołanego lotu, to tylko niektóre możliwości, jakie można zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze.
Kamil
2015-06-22 19:27
Ocenił(a) na:
5,0
Korzystałem nie raz. Moim zdaniem warto te kilka złoty wydać na takie ubezpieczenie bo nigdy nie wiadomo co nas spotka zagranicą.
Aleks
2015-06-20 20:38
Ocenił(a) na:
4,0
Polecam te ubezpieczenie.

Produkty Warta Travel

Opis oferty

Warta oferuje takie ubezpieczenia podróżne jak: Warta Travel, Warta Business Travel, Warta NNW. Każdy z pakietów wyróżnia się interesującą ochroną, jednocześnie posiadając możliwość rozszerzenia o dodatkowe usługi.

Warunki ubezpieczenia

Warunki przystąpienia do ubezpieczenia, a także korzystania z ochrony poszczególnych usług określone są szczegółowo na OWU. Dzięki temu klient ma możliwość wybrać optymalne dla siebie ubezpieczenie, nie opłacając niepotrzebnych składek za propozycje, z których na pewno nie skorzystają.

Likwidacja szkód

Najlepszą drogą na zgłoszenie szkody, jest oczywiście zadzwonienie do Biura Obsługi Klienta. Tam poinstruują, jak się zachować w danej sytuacji i z jakich możliwości możemy skorzystać.

Należy pamiętać, że korzystając z poszczególnych pakietów, przysługiwać będzie odpowiednia ochrona.

Ubezpieczenie WARTA Travel Plus

* ubezpieczony może liczyć między innymi na:

 • pokrycie kosztów związanych z leczeniem, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego wypadku bądź nagłego zachorowania, a także wypłaty odszkodowania od następstw nieszczęśliwych wypadków
 • usługi Assistance Standard

Ubezpieczenie WARTA NNW

* ubezpieczony może liczyć między innymi na:

 • odszkodowanie, jeśli dojdzie do trwałego uszczerbku na zdrowiu, bądź śmierci ubezpieczonego
 • pokrycie kosztów dla osób, które w wyniku wypadku musiały zakupić lub naprawić protezę, a także skorzystać ze specjalnego przeszkolenia kierowanego do osób niepełnosprawnych

Ubezpieczenie WARTA Business Travel

* ubezpieczony może liczyć między innymi na:

 • pokrycie kosztów wiązanych z hospitalizacją, wizytą lekarską, badaniami, czy też transportem medycznym
 • pokrycie kosztów związanych z zakupem leków, naprawą protez
 • pokrycie kosztów związanych z ciążą (do 25 tygodnia)
 • pokrycie kosztów związanych z leczeniem stomatologicznym

Zalety

 • każdy z pakietów można rozszerzyć o dodatkową ochronę
 • do pakietów WARTA Travel oraz WARTA Business Travel dołączone są bezpłatne usługi assistance na poziomie standard
 • możliwość korzystania nie tylko z opieki lekarskiej, ale również opieki stomatologa, lub opieki medycznej dla kobiet będących w ciąży do 25 tygodnia

Wady

 • z dokładnymi warunkami ubezpieczeń, należy zapoznać się w OWU

Podsumowanie

Jeśli klient ma ochotę podróżować po całym świecie, ale boi się losowych zdarzeń, nieszczęśliwych wypadków, bądź nagłych zachorowań, skorzystanie z ubezpieczenia oferowanych przez Wartę, rozwieje wszelkie obawy. Oprócz tego, że ubezpieczyciel wypłaci odszkodowania za konkretne zdarzenia, to jednocześnie pomorze zorganizować opiekę medyczną.