Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Co jest ważne przy wyborze konta bankowego?

Gdy stajemy przed podjęciem decyzji, w jakim miejscu założyć konto osobiste, lepiej jest zapoznać się z różnymi ofertami. Chociaż wydaje się, że jest to produkt, który nie będzie dla nas niczym szczególnym, to wiele banków z jego poziomu oferuje bardzo dużo ciekawych możliwości.

Na pewno po raz pierwszy obracając się pośród produktów bankowych, skupiamy się na podstawowych parametrach dobrego konta. Dowiadujemy się, czy za prowadzenie rachunku osobistego nie musimy nic płacić. A także, czy możemy swobodnie korzystać z panelu klienta dostępnego w Internecie. Jest to dla nas szalenie ważne. Ale coraz bardziej wkraczając w świat finansów, przekonujemy się, że nie są to jedyne detale świadczące o dobrym koncie bankowym.

Programy partnerskie

Nie ma co ukrywać, ze każdy z nas jest konsumentem. Nieważne, czy kupujemy na większą skalę, czy tylko artykuły potrzebnej potrzeby. I tak musimy dokonywać takich zakupów. Dlaczego zatem nie mielibyśmy jeszcze na tym skorzystać?

Banki bardzo często oferują wzięcie udziału w programach partnerskich, które polegają na przykład na zbieraniu punktów w wyznaczonych sieciach handlowych. Natomiast zebrane punkty najczęściej wymieniamy na tańsze zakupy, lub konkretne nagrody rzeczowe.

Konta oszczędnościowe

W tej chwili możemy także zakładać swobodnie różne konta oszczędnościowe. Nawet w związku z tym, nie jesteśmy zobowiązani do składania wniosków. Co najważniejsze, to przede wszystkim to, że możemy zakładać dowolną liczbę kont, na których możemy oszczędzać na różne cele. Dodatkowo, nie ma minimalnej obowiązkowej wpłaty. Najczęściej raz w miesiącu można wypłacać z tych rachunków bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Wybór konta

Ostatecznie możemy zdecydować się na konto osobiste, które będzie spełniało nasze oczekiwania. A jak wiadomo, każdy ma zupełnie inne priorytety. Jedne osoby mogą sugerować się opłatami, inne ilością dostępnych produktów, a jeszcze inne tym, czy bank posiada wieloletnią historię i jest prestiżową placówką.

Porównaj konta bankowe tutaj.

23/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię