Jak dostać szybką pożyczkę hipoteczną?
Pożyczki hipoteczne są produktami finansowymi, które na pewno bardzo pomagają w różnych wydatkach. Ich największą zaletą jest na pewno całkiem przystępne rzeczywiste oprocentowanie, jak i również to, że nie trzeba się nikomu w placówce bankowej tłumaczyć, na co przeznaczymy pieniądze.
Najczęściej pożyczamy na swoje zaległości finansowe, na remont mieszkania, na cele konsumpcyjne, a czasami na niespodziewane wydatki związane z chorobą, wypadkiem, czy też kradzieżą. Pożyczka hipoteczna udzielana jest nawet na 25 lat. A jej niskie oprocentowanie wynika przede wszystkim z tego, że kredytobiorca bierze ją w zastaw pod swoją nieruchomość.
Szybka pożyczka hipoteczna
Poważniejsze kredyty, czy to mieszkaniowe, czy właśnie pożyczki hipoteczne, zawsze będą nam się kojarzyć przede wszystkim z dużą ilością formalności. Banki jednak starają się je coraz bardziej upraszczać, jednocześnie przyspieszając cały proces podejmowania decyzji o tym, czy dana pożyczka może być udzielona czy też nie. Na kredyt mieszkaniowy można czekać nawet kilka tygodni. Ostatnim hitem jest pożyczka hipoteczna w ciągu 15 minut. Czy jest to naprawdę możliwe? Okazuje się, że jest to na pewno na bazie eksperymentów. Klienci mogą zgłaszać wniosek przez Internet. Dzięki czemu odpowiedź faktycznie otrzymają bardzo szybko. Później jednak następuje weryfikacja danych, oraz przedstawienie konkretnej oferty kredytowej.
W związku z tym klienci, którzy podali we wniosku nieprawdziwe dane, jak na przykład wyższe zarobki, muszą się liczyć z tym, że kolejne etapy weryfikacji zakończą się niepowodzeniem.
Najlepsze pożyczki hipoteczne
Zanim przystąpimy do składania wniosku o pożyczkę hipoteczną, i tym samym udostępnimy placówce bankowej szczegółowe informacje o naszej sytuacji finansowej. Chyba zdecydowanie lepiej jest najpierw zorientować się, w którym banku rzeczywiście otrzymamy korzystną pożyczkę hipoteczną. Bez problemu znajdziemy takie informacje w porównywarce finansowej. Po zebraniu takich danych, możemy spokojnie podąć ostateczną decyzję.
Data publikacji: 10/06/2015
PowrótKomentarze
Więcej o