Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak skorzystać z szybkiej pożyczki online?

Sień internetowa daje bardzo duże możliwości. Oglądanie filmów, komunikacja, wyszukiwanie informacji to wszystko jest ułatwione przez Internet, jednak to nie wszystko. Łącze internetowe pozwala na skorzystanie z wielu usług finansowych. Dotyczy to zarówno sprawdzania stanu konta, jak również zaciągania zobowiązań finansowych, bez konieczności wychodzenia z własnego domu.
Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, z dowolnego miejsca, w którym ma się połączenie z nim. W jaki sposób wnioskować o pożyczkę przez Internet? Jaki wymagania należy spełnić żeby uzyskać pieniądze i móc nimi zarządzać wedle własnego pomysłu?

Czego wymagają firmy pozabankowe?

Pożyczki chwilówki udzielane są przez firmy pożyczkowe, które nie podlegają przepisom o działalności bankowej. Nie są bankami, lecz instytucjami finansowymi z prawem do udzielania pożyczek. Ich działanie opiera się na przepisach Kodeksu Cywilnego oraz niedawno zatwierdzonej ustawy antylichwiarskiej.
Na rynku finansowym istnieje wiele renomowanych firm, która posiadają bardzo odpowiedzialną politykę pożyczkową i nie przyznają pożyczki każdemu, kto się o nią ubiega.
Szybka pożyczka online będzie tym samym dostępna dla tych, którzy spełniają wymagania przedstawione przez pożyczkodawcę.

Do podstawowych wymagań należy wiek osoby starającej się o pożyczkę. Powinna być to osoba pełnoletnia, jednak nie zawsze wystarczy ukończone 18 lat. Są firmy, które pożyczki przyznają dopiero osobom, które mają ukończone 21 lat. Dotyczy to również maksymalnego wieku, w którym może być udzielona pożyczka. Często nie jest ona dostępna dla osób starszych niż 60 lat, ponieważ pożyczkobiorca w wieku 70-80 lat jest dla firmy ryzykiem, że nie dożyje ostatecznej spłaty pożyczki. Z tego powodu nawet starsze osoby ze stałym źródłem dochodu – emerytura, renta – nie zawsze mogą spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia wniosku.
Pożyczkę bez bik można otrzymać po złożeniu elektronicznego wniosku do firmy pożyczkowej. Trzeba go wypełnić w zgodzie z rzeczywistymi informacjami. Dotyczy to głównie oświadczenia o wysokości dochodów, które się uzyskuje. Zaświadczenie jest składane pod odpowiedzialnością karną. Kłamstwo może skutkować konsekwencjami prawnymi. Poza wnioskiem firma pozabankowe może poprosić ewentualnego pożyczkobiorcę o potwierdzenie dochodów, np. poprzez skan zaświadczenia od pracodawcy bądź wyciąg z konta.

Sposób wnioskowania o pożyczkę online

Większość firm pożyczkowych działających w Polsce posiada w swojej ofercie pożyczki online. Są one ich dominującym produktem, udzielanym w bardzo prosty sposób.
Na stronie internetowej firmy dostępny jest elektroniczny formularz. Należy go wypełnić, nie pomijając żadnego pola. Po wypełnieniu wniosku niezbędne jest wysłanie go, wraz z wymaganymi skanami dokumentów, np. dowodu, na adres firmy pożyczkowej. Ostatnim etapem ubiegania się o uzyskanie pożyczki jest weryfikacja konta bankowego, poprzez przesłanie na konto firmy niewielkiej sumy, najczęściej 1 grosza, w celu potwierdzenia tożsamości.

Data publikacji: 10/26/2015

Powrót

Komentarze

Patryk
2015-10-26 04:05
Ocenił(a) na:
5,0
Dostałem bardzo szybką pożyczkę w Lendon. Także polecam tą firmę, proszę poczytać opinie o nich.

Dodaj Opinię