Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy?

Jak znaleźć najlepszy kredyt samochodowy?Już mamy na oku swój wymarzony model samochodu, ale nadal nie mamy przekonania co do tego, czy rzeczywiście możemy sobie na niego pozwolić. Pewnie zakupu za gotówkę nie dokonamy, ponieważ nie będzie nas stać na taki gest. Ale dlaczego mielibyśmy rezygnować ze swoich marzeń? W końcu od tego są kredyty samochodowe.

Kredyt samochodowy przepustką do wymarzonego auta

Marzenia są po to, by je spełniać. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Ale można znaleźć sposób również na to, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. A to oznacza, że możemy zakupić auto, które nam się podoba, a także nie tracić majątku na zaciągniętej pożyczce. Wystarczy jedynie przeszukać oferty najpopularniejszych banków, w celu znalezienia najkorzystniejszego kredytu.

Wbrew pozorem można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy mieć dostęp do sprawdzonej porównywarki finansowej, w której będą zawarte aktualne oferty kredytów samochodowych. W nich przekonamy się, jaki bank oferuje poszczególne oprocentowanie rzeczywiste. Poza tym dowiemy się, jakie udogodnienia płyną z wybrania konkretnych produktach finansowych. Na przykład w jednym banku możemy liczyć na tańszy pakiet OC i AC, a w innym znowu będziemy mogli założyć korzystne konto osobiste z oprocentowaniem.

Złóż wniosek przez Internet

Warto skorzystać z udogodnienia, jakie pojawia się w coraz większej ilości banków. Mianowicie chodzi o możliwość wysłania wniosku o kredyt samochodowy przez Internet. Dzięki temu możemy zaoszczędzić bardzo dużo czasu na chodzenie od banku do banku, a także dojazdy. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy także zapominać o tym, że taki wniosek nie jest jeszcze umową wiążącą. Bank będzie potrzebował trochę czasu na weryfikację wszystkich przesłanych danych. Jednak wstępna odpowiedź o akceptacji wniosku, może napłynąć nawet w ciągu 15 minut od momentu przesłania formularza. Poza tym doradca bankowy dokładnie pokieruje nami w kolejnych etapach przyznawania kredytu. Bowiem trzeba dokonać jeszcze zakupu samochodu i rozliczenia się z tej transakcji z bankiem.

Data publikacji: 10/10/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię