Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jakie nowości w kontach bankowych w 2015

Konta bankowe co roku przechodzą modyfikacje, które sprawiają, iż stają się one coraz atrakcyjniejszym produktem finansowym. Na przykład w ostatnich latach klienci zyskali dostęp do swoich kont przez Internet. Bankowość internetowa, a ostatnio nawet mobilna, bardzo ułatwia życie klientom. Dzięki temu większość transakcji, takich jak dokonywanie przelewów, lub zakładanie lokat, można zrobić bez wychodzenia z domu.

Bez wychodzenia z domu

Największą wygodą jest właśnie to, że rachunek bankowy pozwala na dokonywanie bardzo wielu różnych transakcji bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić bardo wiele czasu. Za każdym razem, gdy tylko mielibyśmy wychodzić z domu, stać w kolejce i opłacać rachunki lub wykonywać przelewy przy okienku w banku, musielibyśmy dostosowywać swój rytm pracy lub obowiązków do godzin otwarcia oddziału. Natomiast posiadając dostęp do bankowości internetowej z powodzeniem możemy zagospodarować ten czas zupełnie inaczej.

Dostęp do licznych produktów bankowych

Czym byłoby współczesne konto bankowe bez możliwości wykorzystywania go także do wielu innych transakcji. Potrzebujemy pilnego zastrzyku gotówki? Wystarczy złożyć prosty wniosek o kredyt gotówkowy, który możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut. A może mamy nadmiar oszczędności, które chcielibyśmy rozsądnie i przede wszystkim bezpiecznie zainwestować? Do wyboru mamy zarówno lokaty, jak i również rachunki oszczędnościowe, wyróżniające się nieco niższym oprocentowaniem. Nie mówiąc już o coraz popularniejszych funduszach inwestycyjnych. Jak widać możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Każdy z nas przeglądając porównywarkę finansową z pewnością ma ogromną szansę na to, by natrafić na produkt, który nam się spodoba najbardziej.

Najważniejsze jest to, żeby mieć gwarancję tylko tych najlepszych warunków określonych w regulaminie. Dlaczego to jest tak bardzo ważne? Ponieważ niektóre banki wychylają się z promocją tylko na samym początku. A po kilku miesiącach warunki zdecydowanie się pogarszają. W takim razie trzeba być bardzo czujnym.

Porównanie kont bankowych znajdziesz tutaj.

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię