Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kredyt samochodowy, a inny pojazd

Kredyt samochodowy, a inny pojazdWiele osób jakoś zapomina o tym, że kupując inny pojazd, niż samochód, również może starać się o kredyt samochodowy. Oczywiście nie każdy bank posiada identyczną listę pojazdów, którą jest w stanie sfinansować z kredytu. Jednak warto zainteresować się szczegółami oferty w bankach, dających największą elastyczność swoim klientom.

W regulaminie znajdziesz wszystko

Niestety przywykliśmy do tego, żeby kierować się jedynie informacjami zawartymi w ogólnych ofertach reklamowych. Niestety nic dobrego z tego wyjść nie może, ponieważ bardzo dużo informacji zawartych jest dopiero w regulaminie.

A nie każdy ma ochotę go czytać. Jakie zatem jest rozwiązanie, żeby chociaż dowiedzieć się ogólnikowo, który bank udziela najlepszych kredytów samochodowych na inne pojazdy? Takie dane mogą zostać zawarte na przykład w porównywarkach finansowych. Chociaż nie zawsze. Najlepiej jest podać w wyszukiwarce internetowej pojazd, na jaki chcemy zaciągnąć kredyt. Wtedy wyniki wyszukiwania powinny nam wskazać banki, do których warto zwrócić się z wnioskiem.

Kredyt nie tylko na pojazdy

Wydawałoby się, że możemy zaciągnąć pożyczkę z banku co najwyżej na skuter, motocykl lub quada. Ale jeśli zaczniemy wczytywać się we wszystkie oferty, to zaczniemy dostrzegać jak wiele możliwości jest przed nami. W niektórych placówkach udostępniane są nawet kredyty na własny jacht.

Chyba jest to oczywiste, że własna łódź jest już swoistym luksusem. Ale czy ktoś nam zabroni, byśmy nie skorzystali właśnie z takiej przyjemności? Szczególnie, jeżeli ktoś naprawdę bardzo lubi pływać po jeziorach, lub morzach.

Brać kredyt tak, aby nie przepłacać

Niezależnie od tego, na co będziemy chcieli przeznaczyć pieniądze z kredytu, warto skupić swoją uwagę na warunkach produktu finansowego. Przede wszystkim możemy mówić tutaj o kredycie nisko oprocentowanym. Jak go znaleźć? Ponownie warto odwołać się do porównywarki finansowej. Tam przynajmniej będziemy mieli czarno na białym zaznaczone, w jakich bankach możemy spodziewać się najniższego oprocentowania rzeczywistego.

Ostatnia aktualizacja: Październik 26, 2015.

Powrót

Komentarze

Robert
2015-10-26 04:27
Ocenił(a) na:
4,0
Fajnie, że można dostać kredyt samochodowy też na skuter!

Dodaj Opinię