Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Kredyt samochodowy online

Kredyt samochodowy onlineIlość spraw, jakie możemy w tej chwili załatwić przez Internet, jest naprawdę imponująca. Niedługo praktycznie wcale nie będziemy musieli wychodzić z domu, ponieważ może wprowadzą nawet całkowicie zdalna pracę i naukę. Póki co korzystamy z wielu udogodnień.

Jedną z takich komfortowych czynności jest składanie wniosku o kredyt samochodowy. Chociaż niektórym osobom wydaje się, że taki przywilej dotyczy wyłącznie osób mających konto osobiste wraz z dostępem do panelu. Nic bardziej mylnego. Mianowicie, praktycznie wszystkie banki proponują wypełnienie prostego formularza, w którym wstępnie deklarujemy chęć wzięcia kredytu samochodowego

Banki z formularzami online

Nie sposób jest wymienić wszystkie banki, które oferują możliwość złożenia wniosku przez Internet. Na pewno zaliczają się do nich najpopularniejsze placówki. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w porównywarkach finansowych na pewno znajdziemy informacje, w jakich bankach otrzymamy kredyt przez Internet.

Dla jednych osób będzie najważniejsze to, czy aby na pewno otrzymają jak najniższe oprocentowanie rzeczywiste. Czyli tak naprawdę poniosą jak najniższe koszty. Jednak w tej chwili nie jest to takie oczywiste. Ponieważ wiele banków zastrzega sobie warunki, uprawniające do zniżki.

Na przykład jeden z banków oferuje kredyt bez zabezpieczenia w postaci samochodu. Co jednak trzeba przyznać jest bardzo typowe dla tego typu produktów bankowych. Jednak w zamian za to oferują obniżenie prowizji o kilka procent, jeśli klient w ciągu kilku miesięcy od otrzymania kredytu, przedstawi dokument potwierdzający dokonanie zakupu samochodu. Jest to bardzo dogodna sytuacja. Klient nie tylko nie musi zastawiać swojego samochodu, ale również ma dużo czasu na zastanowienie się, jakie auto ostatecznie kupi. W tej kwestii nie ma jakiejkolwiek presji ze strony placówki bankowej.

Kredyt online, ubezpieczenie online

Zwykle banki oferując kredyt samochodowy przez Internet, w składanym wniosku proponują także wykupienie ubezpieczenia w korzystnej cenie. Nie każdy klient tego korzysta. Ale jeśli rzeczywiście pakiet OC i AC w ofercie banku wychodzi korzystniej cenowo niż w ubezpieczalni, z której korzystamy, to warto zastanowić się także nad zmianą polisy. W końcu chodzi o to, żeby było z korzyścią dla nas.

Data publikacji: 10/10/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię