Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Które konto bankowe można założyć przez internet?

Potrzebujesz jeszcze dzisiaj konto osobiste? Nic trudnego! Wystarczy tylko znaleźć się na stronie internetowej banku, który nas interesuje, a na pewno bardzo szybko otworzymy własny rachunek bankowy.

Każdy bank w chwili obecnej proponuje rachunek osobisty dostępny przez Internet. Dla wielu klientów bankowość internetowa nie jest niczym nowym. Jakie są zalety posiadania rachunku osobistego z możliwością logowania się z każdego urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu? Przede wszystkim zyskujemy nieograniczony dostęp do naszego konta.

Bez względu na miejsce i porę

Słusznie możemy zauważyć, że nie jesteśmy już ograniczeni w żaden sposób godzinami otwarcia naszego banku. Ponadto zwykle siedziby określonych banków znajdują się w większych miejscowościach. Czy osoba mieszkająca na wsi ma być z tego względu w jakikolwiek sposób ograniczona? Albo za każdym razem, kiedy musi opłacić rachunki, przelać pieniądze komuś z rodziny, powinna przepłacać na dojazdach do miastach i tracić czas na stanie w kolejkach? Naprawdę zaczynamy chyba doceniać to, że wszystko możemy załatwić za pośrednictwem Internetu. Bez wychodzenia z domu.

Które konto najlepsze?

Skoro już wiemy, że wybór banku, które oferuje bankowość internetową nie stanowi w tej chwili żadnego problemu. Zdecydowanie więcej problemu możemy mieć ze znalezieniem rachunku osobistego, który będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. Przede wszystkim oczekujemy tego, aby konto było bezpłatne, pozwalało na otworzenie rachunków oszczędnościowych z atrakcyjnym oprocentowaniem, jak i również umożliwiało swobodne zaciągnie kredytów gotówkowych.

Propozycje najlepszych placówek bankowych znajdziemy oczywiście w porównywarce finansowej np. tutaj. To właśnie dzięki takim narzędziom, będziemy wiedzieli do jakiej placówki opłaca się najbardziej składać wniosek. Konto osobiste co prawda można zmieniać w każdej chwili, z maksymalnym okresem wypowiedzenia wynoszącym miesiąc. Ale chyba o wiele lepiej będzie, jeśli od razu natrafimy na najlepsze konto, z którego będziemy zadowoleni.

22/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię