Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Porównywarki kredytów samochodowych

Porównywarki kredytów samochodowych

Kredyty samochodowe udzielane są na bardzo różnych warunkach. Wśród nich wymienić możemy na przykład tanie kredyty, kredyty udzielane bez względu na wiek pojazdu, a nawet takie, które pozwalają część pożyczonych pieniędzy przeznaczyć na dowolny cel.

Banki starają się urozmaicać swoje oferty w taki sposób, by nie dałoby się ich po prostu przyrównać do innych konkurencyjnych kredytów. Oczywiście pewne części wspólne nie ulegają żadnym wątpliwościom. Nie możemy zapominać mimo wszystko o tym, że w jednym banku dostaniemy zniżkę na polisę OC i AC, a w drugim już nie. W jednym banku możemy wziąć kredyt na samochód bez względu na jego wiek, a winnych już narzucone są pewne limity.

Twoje oczekiwania najlepszym wyznacznikiem

Nadal krążysz od strony do strony. Nie masz pojęcia na jakiej ofercie się zatrzymać. Pewnie dlatego, że każdy z tych produktów wygląda bardzo interesująco. Na tyle, że już prawie jesteś do niego w stu procentach przekonany. Ale po chwili natrafiasz na konkurencyjną ofertę, również mającą swoją mocne strony, których nie znajdziesz w poprzednim kredycie samochodowym.

Aby nie tracić czasu na zastanawianie się jaki kredyt będzie dla Ciebie najlepszy, sam najpierw stwórz profil swoich oczekiwań.

Na co zwracać uwagę

W tym momencie znowu mogą pojawiać się różne wątpliwości. Dla Ciebie przecież wzięcie kredytu samochodowego nie jest codzienną czynnością, taką samą jak kupowanie pieczywa. Wręcz przeciwnie, po raz pierwszy wchodzisz w świat produktów finansowych. Zacznijmy od tego, że z Twojej strony rozsądne będzie określenie, jakim samochodem w ogóle jesteś zainteresowany. Jaki jest jego rocznik, ile kosztuje, czy jest sprowadzany z zagranicy.

Ponadto określ jaką kwotę będziesz potrzebować i w jakim czasie możesz spłacić całe zadłużenie. Tutaj warto zastanowić się, czy potrzebna będzie gotówka na dowolny cel, czy się obejdzie bez niej. Kluczową decyzją przy wyborze kredytu samochodowego będzie również to, czy jesteśmy w stanie zastawić swoje auto, czy chcemy tego uniknąć.

Z takimi informacjami przeglądanie porównywarki finansowej np. https://finanero.pl/kredyty/kredyty-samochodowe/tani-kredyt będzie już tylko formalnością. Od razu zaczną rzucać nam się w oczy oferty, które nie spełniają naszych oczekiwań, ale i również takie, które mogą okazać się dla nas trafionymi.

Data publikacji: 10/14/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię