Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pożyczka hipoteczna przez Internet

Pożyczka hipoteczna przez InternetCoraz więcej spraw możemy załatwiać za pośrednictwem Internetu. Jednak XXI wiek wyróżnia się dużą wygodą. Jesteśmy praktycznie cały czas zapracowani, często żyjemy w biegu. W związku z tym, nic dziwnego, że zależy nam bardzo na tym, aby oszczędzać cenny czas na każdym kroku.

A chyba procedura udzielania pożyczki hipotecznej za pośrednictwem Internetu, jest najlepszym dowodem, że nowoczesne technologie dotknęły również bankowość.

Złóż wniosek w kilkanaście minut

Dla jednych osób taki postęp jest szokiem, dla innych naturalną koleją rzeczy. Faktycznie zaczęliśmy przywykać do tego, że przez Internet możemy założyć konto osobiste lub lokatę. Ale jeszcze sporą nowością jest dla nas składanie wniosku o tak poważny produkt finansowy, jakim jest pożyczka hipoteczna. Procedura na pewno jest sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób, które nie mają w pobliżu swojego miejsca zamieszkania placówki bankowej, a przy okazji chcą zachować anonimowość. Wystarczy wypełnić wniosek, który zweryfikuje, czy będziemy mogli starać się w konkretnym banku o pożyczkę, czy mamy szukać innej placówki.

Taki wniosek naprawdę nie jest aż tak bardzo skomplikowany. Chociaż jego wypełnieni trwa około kilkunastu minut, to możemy sobie wyobrazić, że jednak te kilkanaście minut zmarnowalibyśmy na sam dojazd. Nie mówiąc już o czekaniu w kolejce do konsultanta, wypełnieniu wniosku w siedzibie banku, a także powrocie do domu. Kalkulacja oszczędności czasu mówi sama za siebie.

Ranking pożyczek hipotecznych

Oferty pożyczek hipotecznych w wielu bankach, różnią się między sobą takimi elementami jak prowizja, maksymalna wartość pożyczki, czy też maksymalny okres kredytowania. W aktualnych rankingach, a także porównywarkach finansowych, jesteśmy w stanie sprawdzić, która pożyczka jest w tej chwili dla nas najkorzystniejsza. Ponadto warto zwrócić uwagę na dodatkowe dogodności, chociażby takiej jak wakacje kredytowe, możliwość obniżenia marży, czy też wcześniejsza spłata zadłużenia. Takie detale mogą nam na początku wydawać się kompletnie nieistotne. Ale mogą mieć chociaż subtelny wpływ na całkowity koszt pożyczki.

Data publikacji: 10/06/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię