Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pożyczki pozabankowe – dla kogo?

pożyczki online
W kolorowych reklamach różnych produktów, również tych finansowych, starają się zachęcić dosłownie wszystkich do skorzystania z oferty konkretnej firmy. Tak jest również w przypadku pożyczek pozabankowych.

Teoretycznie każdy może skorzystać z tego szybkie zastrzyku gotówki przy niewielkim naliczeniu odsetek, lub nawet w promocyjnej wersji – przy ich całkowitym braku. Jeśli już wybierzemy się do oddziału firmy pożyczkowej, lub zajrzymy na rekomendowaną stronę internetową, może okazać się, iż reklamowany produkt nie był kierowany do nas. Dlaczego? Wiele firm w szczegółowej ofercie narzuca sobie konkretne wymagania. Na pewno musi być to osoba pełnoletnia.

Często firmy pożyczkowe także narzucają maksymalny wiek klienta. W jednych placówkach jest to wiek 70 lat, w innych 75 lat. Jeśli nie jest to pożyczka bez BIK lub bez zaświadczeń. To instytucja ma prawo sprawdzić nasze dochody, oraz historię kredytową. Gdy okaże się, że nie mamy żadnej zdolności kredytowej, albo mamy niepospłacane długi, nasz wniosek może zostać odrzucony.

Mimo wszystko istnieją również takie firmy pożyczkowe, które nie oczekują spełnianie tych warunków i udzielają pożyczek na dowód, a jedynym z nich jest ukończenie 18 roku życia przez pożyczkobiorcę i okazanie się dowodem osobistym.

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię