Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Prezenty od banku za założenie konta osobistego

Banki starają się zdobyć nowych klientów na różne sposoby. Większość z nich po prostu proponuje atrakcyjne warunki, jeśli zdecydujemy się na założenie lokaty, bądź też wzięcie kredytu gotówkowego. Rzeczywiście nowi klienci mogą liczyć na przykład na oprocentowanie wyższe na lokacie, niż oferowane stałym klientom. Oczywiście promocja nie jest oferowana na stałe, ale na okres kilku miesięcy.

Gadżety

Innym sposobem na przyciągnięcie klientów jest proponowanie rozmaitych gadżetów w zamian za założenie konta osobistego. Najczęściej są to urządzenia mobilne, takie jak tablety, smartfony lub czasami nawet laptopy. Klienci takich promocji mogą spodziewać się przede wszystkim w okresie przedświątecznym. Wtedy rzeczywiście bardzo dużo różnych firm oferuje dodatki do zawartej umowy.

Wymiana punktów za korzystnie z konta

Banki starają się nie tylko przyciągnąć jak najwięcej klientów, którzy założą konto i tak naprawdę nie będą korzystać z możliwości banku. Ponieważ zależało im na zyskaniu atrakcyjnego prezentu. Jednak starają się ich zachęcić także do aktywności. Za płacenie kartą podczas zakupów, bądź też w trakcie korzystania z różnych programów partnerskich. Klient wydając określoną kwotę zyskuje punkty, które później może wydawać spokojnie na ciekawe nagrody, lub atrakcyjne rabaty.

To również może być kluczowy element, dla którego wybieramy ten bank, a nie inny. Na pewno wiele osób zna takie programy lojalnościowe jak Payback, lub też Miles and More. Każdy może wybrać dla siebie taką promocję, jaka będzie mu odpowiadać najbardziej.

Nie tylko promocje są ważne

Pry wyborze konta osobistego pamiętajmy mimo wszystko o tym, że nie tylko na same promocyjne akcje powinniśmy zwracać uwagę. Oczywiście bardzo miło jest dostać tablet, lub też otrzymać wyższe oprocentowanie na lokacie. Jednak nie zapominajmy również o tym, że później przechodzimy na standardowe warunki. I to właśnie one na powinny najbardziej interesować. Ponieważ może się okazać, że konto wcale nie jest bezpłatne, natomiast warunki kredytów pozostawiają wiele do życzenia. Aby uniknąć pochopnych decyzji, dobrze jest sprawdzić oferty kont osobistych w porównywarce. Na pewno wybierzemy dla siebie racjonalne rozwiązanie.

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię