Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Programy lojalnościowe kont osobistych

Zbieranie punktów, kojarzy nam się głównie z dużymi sklepami, w których za zebrane punkty możemy otrzymać poszczególne nagrody. Jednak taki system został również chętnie przejęty przez niektóre banki. Jest o sposób na zachęcenie klientów na korzystanie z transakcji bezgotówkowych, czyli przy użyciu karty płatniczej.

Bankujesz-Zyskujesz

promocja ing bankTaką akcję posiada ING Bank Śląski. Za płatności kartą zbieramy punkty. Jeden punkt otrzymujemy po wydaniu każdych 5 złotych. Przelicznik wydaje się być bardzo skąpy? To tylko pozory. Wybierając się do sklepu internetowego, w którym wymieniamy punkty na rabaty, możemy dostrzec spore korzyści. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz sprzętów agd, biżuterii, kosmetyków, a także rabatów na ciuchy oraz wydarzenia kulturalne. Co roku oferta rozwija się jeszcze bardziej. Sceptycznie nastawieni klienci, mogą porównać ceny w Internecie. Rzeczywiście zniżki na wszystkie produkty powodują, że nigdzie indziej nie kupimy taniej.

Miles And More

promocja ing bankLubisz podróżować po całym świecie? Nie chcesz mieć z tego tytułu żadnych ograniczeń? Załóż kartę kredytową w Raiffeisen Polbank. Dzięki niej będziesz mógł zdobywać punkty, które możesz później wymieniać na darmowe bilety lotnicze. Niektórzy klienci w ten sposób mieli zapewnieni darmowe przeloty w najodleglejsze zakątki na świecie.

Karta Kibica

promocja ing bankMoże jednak jesteś zagorzałym kibicem? I nie zamierzasz opuszczać reprezentacji Polski podczas żadnego meczu? Jeśli tak właśnie jest, to przyda Ci się karta płatnicza z Alior Banku. Nie tylko dzięki niej będziesz w stanie zapłacić kartą podczas przedsprzedaży biletów, ale również karta jest uznawana jako wejściówka na mecze. Wygoda i sportowy patriotyzm w jednym.

Payback

promocja ing bankChyba nie ma takiej osoby, która nie słyszałaby o programie lojalnościowym Payback. Jest to program obejmujący największe sieci sklepów, stacji benzynowych, a także różnych usług w tym gastronomicznych. Oczywiście punkty można zbierać dzięki karcie założonej w dowolnym punkcie. Ale jeśli chcemy być jeszcze hojniej obdarowywani przez naliczane punkty, możemy założyć konto osobiste w Banku Zachodnim WBK. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody lub na kupony rabatowe. Więcej kont bankowych znajdziesz tutaj.

Aktualne na 23/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię