Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Promocje kredytów gotówkowych

Oglądają swoje ulubione seriale lub ciekawe filmy w telewizji, są one bardzo często przecinane długimi blokami reklamowymi. A wśród tych reklam, nierzadko znajdują się także oferty pożyczek gotówkowych na atrakcyjnych warunkach. Na przykład bank proponuje, że przy regularnym spłacaniu kredytów, po roku zwróci wszystkie naliczone odsetki.

Czy warto brać kredyt gotówkowy właśnie tutaj?

Wspominając kredyt gotówkowy, który zamierza oddawać wszystkie odsetki, na pewno jesteśmy mocno skuszeni tą propozycją. Nie zapominajmy jednak o tym. Że i tak trzeba dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty.

Może się w końcu okazać, że na zwrot tych odsetek narzucone są limity. Poza tym, bank stara się odzyskać swoje pieniądze pod inną postacią. Najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie oprocentowania rzeczywistego. Ponieważ nie skorzystamy na tej promocji, jeśli co prawda odzyskamy odsetki, ale w zamian za to będziemy zmuszeni do tego, żeby zapłacić bardzo wysoką prowizję.

Prawdziwa promocja? Czy tylko ukrywanie kosztów?

Na pewno teraz jesteśmy już uświadomieni, że nie można tak po prostu wierzyć wszystkim reklamom. Chociaż, jeśli bank wprowadza promocyjną ofertę, tańszego kredytu gotówkowego niż to zwykle bywa, to z całą pewnością nie ma sensu doszukiwanie się drugiego dna. Ponieważ go wcale nie znajdziemy.

Warto oczywiście mieć pojęcie a temat tego, z jakim oprocentowaniem rzeczywistym będziemy mieć do czynienia. Ponieważ nie powinno ono raczej przekraczać wartości wynoszącej 40 procent.

Chociaż w ogólnej ofercie może się znaleźć informacja o tym właśnie wskaźniku. To jednak tak naprawdę banki i parabanki dają możliwość obniżenia kosztów. Często warunki są banalnie proste. Placówka będzie wymagać wyłącznie założenia konta osobistego. W tej kwestii należy jedynie dowiedzieć się, czy za prowadzenie rachunku bankowego, będziemy ponosili konkretne koszta.

Nagrody rzeczowe

Jak już wiemy, instytucje finansowe są w stanie zrobić naprawdę wiele, żeby móc zdobyć nowych klientów. W niektórych placówkach ostatnio pojawiły się ciekawe promocje o przyznawaniu nagród rzeczowych za wzięcie kredytu gotówkowego online. Do nich zaliczają się przede wszystkim różnego rodzaju tablety lub smartfony. Nasza świadomość nam podpowiada, by nie iść ślepo za promocją, ale w pierwszej kolejności sprawdzić ile tak naprawdę zapłacimy za cały kredyt.

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię