Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Szybka pożyczka na bieżące potrzeby

Właśnie otrzymaliśmy bardzo wysoki rachunek za prąd, a może nasz samochód wymaga naprawy? Czasami po prostu będzie chodziło o wymalowanie całego mieszkania, lub zakupu nowych mebli. Tego typu wydatków jest naprawdę bardzo dużo.

Jeśli jednak nie potrafimy na żadną z tych sytuacji odłożyć większej gotówki, o chyba czas najwyższy zdecydować się po prostu na pożyczenie pieniędzy z banku. Owszem, nie jest to prosta decyzja, ale na pewno kredyt gotówkowy może okazać się bardzo pomocnym produktem, pozwalającym zrealizować postawione sobie cele.

Jak szybko dostać kredyt gotówkowy?

Pewnie najszybszymi produktami finansowymi, jakie są w ogóle reklamowane, są zazwyczaj chwilówki udzielane przez firmy pożyczkowe. Jednak banki pod tym względem wcale nie chcą być gorsze. Również w ich ofertach zaczynają coraz częściej pojawiać się kredyty gotówkowe udzielane w ciągu 15 minut. Potencjalni kredytobiorcy jedynie zastanawiają się, czy mają do czynienia z prawdziwą ofertą, czy może jednak zwykłym chwytem marketingowym. Czas najwyższy przekonać się o tym na własnej skórze.

Spokojnie, w tym celu wcale nie musimy od razu brać kredytu gotówkowego. Weryfikacji możemy dokonać poprzez przejrzenie zestawienia w porównywarkach finansowych przygotowanych przez doświadczonych specjalistów. Rzeczywiści tutaj będziemy mieli czarno na biały, które instytucje oferują szybkie pożyczki, a na których decyzje musimy poczekać nieco dłużej.

Szybki kredyt, tylko przez Internet?

Wydaje się, że najszybciej załatwimy formalności związane z kredytem gotówkowym, wysyłając wniosek przez Internet. Rzeczywiście jest to duże ułatwienie, biorąc pod uwagę, iż możemy to zrobić z dowolnego miejsca wystarczy, iż posiadamy połączenie z Internetem. Składanie wniosku zajmuje dosłownie chwilę, a po około kilkunastu minutach otrzymujemy odpowiedź, czy kredyt jest nam przyznany, czy jednak nie dopełniliśmy jakichś warunków.

Jednak warto spróbować złożyć wniosek także bezpośrednio w oddziale banku. Może wydawać się to rozwiązanie dość przestarzałe, ale wiele placówek obiecuje gotówkę od ręki. Jedynie na czym możemy w tym przypadku tracić czas, to przede wszystkim dojazd do siedziby banku, oraz stanie w kolejce.

27/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię