Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

W jaki sposób założyć konto internetowe?

Specjalne elektroniczne wnioski na stronie internetowej banku pozwalają na założenie internetowego rachunku bankowego. Wypełnienie wniosku zawiera podstawowe dane klienta takie jak numer dowodu, dokładny adres zamieszkania, numer telefonu, PESEL. Po wypełnieniu formularza, dokumenty aktywacyjne zostają dostarczone pod adres zamieszkania droga pocztową lub za pośrednictwem kuriera.

W pakiecie aktywacyjnym przyszły właściciel rachunku otrzymuje hasła oraz identyfikator, a także umowę, którą podpisaną należy odesłać z powrotem do banku, dołączając do niej kserokopię potrzebnych dokumentów.

Innym sposobem aktywacji internetowego rachunku osobistego jest przelanie na wskazany rachunek określonej kwoty. Pozwala to na weryfikację danych klienta. Dzięki takiej metodzie można ominąć wypełnianie dokumentów papierowych.

Ostatnim etapem aktywacji rachunku bankowego założonego w Internecie jest zalogowanie się na własne konto przy pomocy ustalonego loginu i hasła. Po pierwszym logowaniu, należy dalej postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na stronie banku.

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię