Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wycieczka last minute za pieniądze z pożyczki gotówkowej

Chyba każdy z nas chociaż raz w życiu zatrzymał się przed witryną biura podróży, żeby pooglądać sobie oferty wycieczek. A ile razy tłumaczyliśmy sobie sami, że nie stać nas na takie przyjemności i z żalem ruszaliśmy w dalszą drogę, załatwiania kolejnych przyziemnych sprawunków?

Teraz już nie musimy wcale biec na rynek, by zrobić zakupy na obiad. Zdecydowanie lepiej udać się do placówki bankowej, w której będziemy mogli ubiegać się o kredyt gotówkowy. Brzmi jak jakiś szalony plan, całkowicie oderwany od rzeczywistości? A czy właśnie nie jest szalone to, że każdego dnia, każdego miesiąca, aż wreszcie każdego roku obiecujemy sobie pewne przyjemności, do jakich nigdy nie dochodzi? A przecież jest to oczywiste, że podróże nie są niczym złym. Ba, nawet mówi się, iż podróże kształcą.

Kredyt gotówkowy nie taki straszny jak go przedstawiają

Jeśli jesteś w stanie ponieść koszta kolejnego remontu, tylko po to, by Twoja teściowa nie narzekała, że żyjecie w zaniedbanym mieszkaniu, albo nie odbiegać aranżacją od swoich sąsiadów, to na pewno poradzisz sobie z wakacjami na słonecznej plaży. Jeżeli podczas jednych wakacji przestaniesz myśleć tracić urlop na remont mieszkania, to od razu pomyśl o szybkiej pożyczce online na wycieczkę.

Dlaczego kredyt, a nie oszczędzanie?

Chyba, nie trzeba wypowiadać na temat oszczędzania w naszym kraju. Ten temat nadal kuleje i nie zapowiada się, byśmy żyli z własnych oszczędności niż na kredyt. Jednak wobec rat kredytu gotówkowego czujemy zdecydowanie większy respekt. A to oznacza, że nasze zobowiązania zazwyczaj spłacamy w terminie i co ciekawe, akurat na dodatkowy rachunek zawsze znajdujemy pieniądze. Jest nam po prostu łatwiej zapłacić miesięczną ratę wynoszącą około 100-300 złotych, niż taką sumę odkładać systematycznie na wycieczkę. Zawsze w końcu stwierdzimy, że mamy inne, ważniejsze wydatki, niż wakacyjny wyjazd.

Warto zainteresować się tanimi kredytami gotówkowymi, których oferty zostały przedstawione w porównywarkach finansowych. Dzięki temu natrafimy na najlepsze promocyjne oprocentowania, wraz z niskimi pozostałymi kosztami.

22/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię