Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wypraw święta z pożyczką internetową

Kryzys gospodarczy rzekomo już minął. Ale każdy z nas, gdy tylko stoi przed nieco większym wydatkiem, zaczyna się martwić, skąd na to wszystko weźmie pieniądze. Rzeczywiście przy dość niskich zarobkach, wcale nie jest to takie proste.

Tym bardziej, jeśli chcemy urządzić dość suto zastawione stołami święta, a nie tylko skromny poczęstunek. Druga połowa wydatków zazwyczaj przeznaczana jest na prezenty. W chwili obecnej nie wystarczą same słodycze, owoce i orzechy. Przed świętami panuje prawdziwy szał zakupów. Każdy chce się pokazać od jak najlepszej strony.

Skąd na to wszystko wziąć pieniądze?

Skoro w naszej pracy szef zapomniał o podarowaniu nam premii świątecznej, a nasze zarobki już od dawna stoją w miejscu, to niestety musimy znaleźć zupełnie inne źródło pieniędzy, niż nasza pensja. Niektóre osoby jeszcze próbują grać w jakieś loteryjne gry lub zdrapki, ale niestety takie działania nic nie dają.

Zatem ostatnią deską ratunku będzie chyba kredyt gotówkowy.

Rzeczywiście banki w okresie przedświątecznym są w stanie zauważyć o wiele większą sprzedaż swoich produktów gotówkowych, niż w innych miesiącach. Na pewno wcale nie jest to takie proste, ponieważ po całym szale świątecznym, pozostaniemy z kredytem, który oczywiście należy spłacić. Dlatego trzeba dokładnie się zastanowić jaka kwota będzie nam potrzebna. Nie powinniśmy przesadzać i na przykład zadłużać się na kilka tysięcy złotych. Chyba, że przy okazji mamy także inne wydatki. Ale jeśli świąteczne zakupy mamy spłacać przynajmniej kilkanaście miesięcy, to z czego urządzimy kolejne święta?

Promocje świąteczne

We wszystkich branżach w tym czasie mamy do czynienia z promocjami świątecznymi. Również niektóre instytucje finansowe starają się zachęcić klientów swoją ciekawą ofertą. Na przykład klienci zamiast zniżek otrzymują w prezencie rozmaite gadżety. Do nich najczęściej zaliczają się urządzenia mobilne, szczególnie tablety i smartfony lub po prostu pierwsza pożyczka jest za darmo. Sposobów na przyciągnięcie uwagi klientów może być zdecydowanie więcej. Warto śledzić aktualne porównywarki finansowe i porównać
kredyty gotówkowe: https://finanero.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/tani-kredyt
pożyczki pozabankowe: https://finanero.pl/pozyczki/pozyczka-na-dowod.
Dzięki porównaniom będziemy mogli dowiedzieć się o obowiązujących w tym czasie różnych promocjach.

22/09/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię