Strona korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką plików Cookies . Korzystając z niej wyrażasz zgodnę na używanie ciasteczek, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Z kredytem samochodowym za Pan Brat

Z kredytem samochodowym za Pan BratMarzenia są po to by spełniać, nawet jeśli dotyczą one zakupu nowego i bardzo drogiego samochodu. Mamy co najmniej kilka rozwiązań, które przybliżą nas do celu. Mianowicie jednym z nich jest na przykład oszczędzanie. Jak wiadomo to trwa bardzo długo. Tym bardziej, jeśli nasze zarobki wystarczają na bieżące potrzeby. Co jednak nie zmienia faktu, że warto próbować. Chociaż jeśli ma to trwać kilka lub nawet kilkanaście lat, to możemy się nie doczekać nowego auta. Ponieważ nasze stare będzie musiało zostać wymienione. A to oznacza nic innego, jak po prostu zakupienie samochodu na jakie będzie nas stać, a nie takiego, o jakim będziemy marzyli.

Drugą drogą są oczywiście kredyty samochodowe. Wiadomo jest, że nie każdy jest przekonany do tych produktów finansowych. Jednak na pewno jest to rozwiązanie godne uwagi.

Co daje nam kredyt samochodowy?

Może nie trzeba ślepo ufać każdej placówce bankowej, reklamującej swoje produkty finansowe. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy dokładnie poszerzali swoją wiedzę na temat korzyści płynących z wzięcia kredytu samochodowego. Zacznijmy od tego, że kredyty samochodowe są o wiele korzystniej oprocentowane od kredytów gotówkowych. I tu wcale nie jest mowa o zwykłym oprocentowaniu, ale przede wszystkim o RRSO, czyli oprocentowaniu rzeczywistym.

Warto zwrócić uwagę, że o wiele łatwiej będzie nam spłacać niewielką ratę w skali miesiąca, niż tą samą sumę odkładać do skarbonki. Tym bardziej, że maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 10 lat. A kto jest tak wytrwały, żeby przez tak wiele lat odkładać na swój upragniony samochód?

Wybór najlepszego kredytu

Aby nie mieć wątpliwości, że do realizacji swojego marzenia słono dopłacamy, lepiej zawczasu przejrzeć oferty najpopularniejszych banków na https://finanero.pl/kredyty/kredyty-samochodowe/szybki-kredyt. W ten sposób przekonamy się, w której placówce naprawdę opłaca się złożyć wniosek kredytowy. Tym bardziej, że różnica między najdroższym, a najtańszym kredytem może wynieść nawet od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Takie oferty możemy analizować w profesjonalnych porównywarkach finansowych.

Data publikacji: 10/13/2015

Powrót

Komentarze

Dodaj Opinię